Redukcja piersi męskich

Zabieg polecany dla mężczyzn pragnących przywrócić naturalny wygląd swoich piersi.

Polega on na usunięciu nadmiaru tkanki oraz nadmiaru skóry w obszarze piersi za pomocą wycięcia. Zabieg powinien być poprzedzony wizytą u endokrynologa i badaniem poziomu hormonów.

Przygotowanie do zabiegu

Pacjent musi być w dobrym stanie ogólnym i posiadać prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych. Na dwa tygodnie przed operacją nie zaleca się palić papierosów, zażywać aspiryny ani jej pochodnych (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.,można przyjmować jedynie Paracetamol), intensywnie ćwiczyć na siłowni, a także stosować drastycznej diety. Przed operacją należy zdjąć szkła kontaktowe.

Nie zastosowanie się do tych zaleceń może spowodować krwawienia pooperacyjne, obrzęki, stwardnienia, wydłużenie procesu gojenia.

Efekty zabiegu

Zabieg pozwala na zmniejszenie piersi i wymodelowanie ich kształtu,  likwidację przebarwień i wrażliwości sutków, uzyskanie płaskiej klatki piersiowej. Najczęściej po zabiegu nie zostają widoczne ślady, a blizny powinny zniknąć po pół roku. Efekty operacji są skuteczne i trwałe.

Sprawdź jeszcze:

Chirurgia plastyczna po ciąży
Podniesienie ud
Korekcja warg sromowych

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

71 772 42 70
665 033 582

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Noa Clinic

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.

tel. 71 772 42 70    office@noaclinic.pl

ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław

www.noaclinic.pl