Fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej to przełom w głębokim odżywianiu i odmładzaniu skóry, bazujący na czynnikach wzrostu i komórkach macierzystych, pozyskiwanych z krwi pacjenta.

Czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siatki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek.  Skoncentrowana formuła zabiegu pozwala na jeszcze większe i bardziej widoczne efekty w postaci przebudowy, regeneracji i naprawy struktur skóry.

Dzięki temu, że zabieg fibryną bogatopłytkową bazuje na substancji pozyskiwanej z krwi pacjenta – jest on bezpieczny.  Wyklucza to również ryzyko nietolerancji i reakcji alergicznych.

Wskazówki dla Pacjenta/Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu organizm musi znajdować się w ogólnie dobrym stanie fizycznym. Ważne by w tym czasie dobrze się nawodnić (minimum 1,5l wody przed zabiegiem). Nie należy stosować niesteroidowych leków przeciwzapalnych przed zabiegiem i 7 dni po zabiegu. Leczenie przeciwbólowe po zabiegu ustalane jest z lekarzem indywidualnie. Pacjent może przyjąć przeciwbólowo przed zabiegiem 1-2 tabletki paracetamolu (1-2 x 500 mg). W dniu zabiegu nie należy korzystać z sauny, gorących kąpieli, zajęć fitness  oraz  wstrzymać się od wzmożonej aktywności fizycznej.

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty widoczne są już około 2 tygodnie po pierwszym zabiegu. Fałdy i zapadnięte obszary ulegają wypełnieniu. Skóra ulega regeneracji, staje się gęstsza, sprężysta, lepiej ukrwiona i nawilżona.  Blizny i znamiona potrądzikowe stają się mniej widoczne.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.