Liposukcja infradźwiękowa Wrocław

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu – system N.I.L. (Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja).

Innowacyjna technologia leczenia

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu – system N.I.L. (Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja). To małoinwazyjna technologia, która dzięki swojej delikatności daje możliwość odsysania tkanek tłuszczowych i ich późniejszej transplantacji. Głowica za pomocą sprężonego powietrza, wprowadza końcówkę urządzenia w subtelny ruch, dzięki któremu proces liposukcji przebiega znacznie bardziej precyzyjnie. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala na bezpieczne dotarcie do trudno dostępnych oraz delikatnych partii ciała.

URZĄDZENIE ZAWIERA:

  • Najnowszej generacji głowicę EVAMATIC 5®
  • System ssania i powrotnej infiltracji tłuszczu
  • Zestaw końcówek dopasowanych do budowy tkanki tłuszczowej
  • System bezpieczeństwa

Cel zabiegu

Zabieg liposukcji wykonujemy w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej, wymodelowania sylwetki, korekt po wcześniejszych mało satysfakcjonujących zabiegach liposukcji, dokonanych innymi technikami, a także nadania wybranym okolicom anatomicznych, właściwych i pożądanych proporcji. Idealnie sprawdza się przy zabiegach redukcji, rekonstrukcji i powiększenia piersi.

Bezpieczeństwo

Sprzęt posiada wbudowany aktywny system bezpieczeństwa, dzięki któremu głowica blokuje się, gdy napotyka tkankę nietłuszczową.

Redukcja krwiaków, siniaków i obrzęków

Infradźwięki wnikają głęboko w strukturę tłuszczu, tworząc z nich emulsję tłuszczową. Następnie następuje bardzo delikatne odessanie, minimalizując w ten sposób krwawienie.

Zminimalizowany ból

Działanie urządzenia wpływa na receptory bólowe, działając jak naturalny środek przeciwbólowy. Natomiast brak nagrzewania się końcówki oznacza absolutny brak występowania obrażeń termicznych tkanek.

Brak nierówności

System tłoków zapewnia jednorodną infiltrację z tym samym ciśnieniem, niezależnie od rodzaju tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdza się w niwelowaniu wszelkich niedoskonałości po zabiegach dokonanych innymi metodami.

Przebieg zabiegu

Liposukcja to kilkuetapowy proces, wymagający odpowiedniego przygotowania. W Noa Clinic stawiamy przede wszystkim na komfort pacjenta, dlatego zaopiekujemy się Tobą od momentu rozpoznania potrzeby, aż do uzyskania finalnych efektów.

Wywiad z lekarzem

Każdy zabieg wymaga konsultacji oraz odpowiedniego przygotowania ze strony lekarza i pacjenta. Na pierwszym spotkaniu decydujemy czy pacjent kwalifikuje się do jego wykonania, informujemy o wszelkich przeciwwskazaniach i zaleceniach. W przypadku pozytywnej oceny ustalamy termin zabiegu i kierujemy na niezbędne badania.

Badania wstępne

Bezpieczna liposukcja uwzględnia ogólny stan pacjenta. W trosce o Twoje zdrowie przed każdym zabiegiem kierujemy Cię na podstawowe badania, które możesz wykonać również w naszej klinice. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem przebytych chorób.

Liposukcja infradźwiękowa

Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa ok. 1–2 godzin. Chirurg robi na skórze 3–5 mm nacięcia, przez które wprowadza pod skórę kaniulę połączoną z urządzeniem ssącym i odsysa zbędny tłuszcz.

Pacjent zostaje w Noa Clinic pod obserwacją przez 24 godziny. Rekonwalescencja w zależności od rozległości zabiegu trwa zaledwie 1–2 tygodni, po tym czasie możliwy jest powrót do pracy zawodowej. W tym okresie następują też zmiany opatrunków oraz niezbędne kontrole lekarskie.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.