Kosmetolog Wrocław Fabryczna

Noa Clinic to klinka medycyny estetycznej działająca we Wrocławiu. Nasza kadra to sztab wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej, kosmetologii i medycyny estetycznej. Oferujemy usługi inwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd oraz operacji plastycznych, które pozwalają odzyskać zdrowie i pewność siebie. Nasza oferta kosmetolog Wrocław Fabryczna to szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Poznaj je bliżej!

Laserowe zamykanie naczynek kosmetolog Wrocław Fabryczna

Wykonywany przez kosmetologa w Noa Clinic zabieg laserowego zamykania naczynek to skuteczny sposób na trwałą redukcję “pajączków” na skórze oraz rumienia. W czasie terapii kieruje się wiązkę lasera na widoczne żyłki, by zamknąć rozszerzone naczynka światłem o określonej częstotliwości. Dzięki temu stają się one mniej widoczne, a nawet zostają całkowicie usunięte. Efekty zabiegu laserowego zamykania naczynek kosmetolog Wrocław Fabryczna są długotrwałe i szybko widoczne. Bezpośrednio po naświetlaniu na skórze pojawia się zaczerwienienie i obrzęk, ale już po kilku dniach pacjent może cieszyć się wyrównanym, równomiernym kolorytem cery. Ponowne wykonanie zabiegu jest konieczne tylko w przypadku pojawienia się nowych naczynek, ponieważ jest to procedura dająca trwałe rezultaty.

Przygotowanie do zabiegu nie jest skomplikowane i nie wymaga szczególnych działań. Przed laserowym zamykaniem naczynek nie wolno przyjmować leków i ziół fotouczulających. Nie zaleca się także wykonywania peelingów mechanicznych, chemicznych czy enzymatycznych oraz opalania skóry. Pod wpływem lasera może to powodować oparzenia lub powstawanie przebarwień.

Kosmetolog Wrocław Fabryczna – mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem silnie przeciwzmarszczkowym. Mikronakłucia wykonywana podczas mezoterapii mikroigłowej oraz bogate w składniki aktywne koktajle, których używamy do zabiegu regenerują skórę. Pobudzone zostają naturalnie występujące w skórze procesy, dzięki czemu zwiększa się produkcja włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg stymuluje skórę do intensywnej przebudowy, poprawy strukturalnej i lepszego funkcjonowania. Mezoterapia mikroigłowa kosmetolog Wrocław Fabryczna daje efekt natychmiastowego wygładzenia zmarszczek, głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry oraz poprawy jej napięcia. Już w 48 godzin po zabiegu twarz jest wyraźnie odmłodzona i odzyskuje zdrowy, promienny wygląd. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 3-4 tygodnie.

Kosmetolog Wrocław Fabryczna – oferta Noa Clinic

Noa Clinic to nie tylko zabiegi laserowe i mezoterapia, lecz także szeroki wachlarz propozycji z zakresu kosmetolog Wrocław Fabryczna. Wykonujemy także:

 • depilację ciepłym woskiem,
 • makijaż permanentny brwi,
 • zabieg Exilis na twarz,
 • zabieg Exilis na ciało,
 • manicure,
 • pedicure,
 • mikrodermabrazję,
 • medyczne peelingi chemiczne,
 • zabiegi pielęgnacyjne marki Thalgo.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą kosmetolog Wrocław Fabryczna i konsultacji w Noa Clinic.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

 • gotówką;
 • kartą;
 • Przelewem na konto:
  59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.