Laserowe zamykanie naczynek (twarz)

Zabieg laserowego zamykania naczynek polega na kierowaniu wiązki lasera na widoczne żyłki tworzące tzw. sieć czerwonych pajączków.

Zabieg laserowego zamykania naczynek polega na kierowaniu wiązki lasera na widoczne żyłki tworzące tzw. sieć czerwonych pajączków. Rozszerzone naczynka są zamykane za pomocą ruchomej głowicy, która emituje światło o określonej częstotliwości. Przyczynia się to do ich zamknięcia i zmniejszenia widoczności. Zabieg  nie jest bolesny, choć przy większych zmianach pacjent może odczuwać lekkie pieczenie.

Przygotowanie pacjenta

Na minimum 14 dni przed każdym zabiegiem polegającym na naświetlaniu skóry, nie wolno spożywać leków oraz ziół światłouczulających.

Efekty

Efekty laserowego zamykania naczynek są długotrwałe, a ewentualne ponowne skorzystanie z zabiegu jest związane z nowo powstałymi naczynkami. Do głównych efektów zauważalnych już na kilka dni po zabiegu zalicza się: zamknięcie naczynek i redukcja ich widoczności, redukcję rumienia, zmniejszenie objawów trądziku różowatego, całkowite usunięcie naczyniaków. Bezpośrednio po zakończeniu naświetlania skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta.  Efekt ten znika zazwyczaj maksymalnie kilka dni po zabiegu.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

71 772 42 70
665 033 582

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Noa Clinic

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.

tel. 71 772 42 70    office@noaclinic.pl

ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław

www.noaclinic.pl