Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa to zabieg o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym. Dzięki mikronakłuciom oraz zastosowaniu regenerującego koktajlu składników aktywnych , pobudzone zostają naturalne procesy zachodzące w skórze, a przede wszystkim następuje zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Mezoterapia igłowa prowokuje skórę do intensywnej przebudowy. Wykonanie serii zabiegów pozwala na uzyskanie poprawy strukturalnej i funkcjonalnej skóry.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok.

Efekty zabiegu

Połączenie mikro nakłuć oraz wysoko stężonego koktajlu regenerującego daje natychmiastowe efekty wygładzenia zmarszczek, głębokiego nawilżenia, poprawy napięcia, elastyczności oraz jędrności skóry. Ogromną zaletą nakłuwania jest to, że zabieg pobudza naturalne procesy, które zachodzą w naszej skórze, poprawiając tym samym jej strukturę i funkcjonowanie. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Efekty mezoterapii igłowej widoczne są po 48 godzinach. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 3-4 tygodnie.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.