Korekcja warg sromowych

Labioplastyka umożliwia korektę wyglądu warg sromowych oraz poprawę ich funkcjonalności.

Plastyka warg sromowych jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na właściwym wymodelowaniu warg sromowych (korekcja kształtu, objętości i jędrności ). Utrudnienia w życiu codziennym związane z aktywnym uprawianiem sportu, higieną osobistą i odczuwaniem doznań seksualnych są najczęstszym powodem decyzji o poddaniu się temu zabiegowi.

Przygotowanie do zabiegu

Przed ustaleniem terminu zabiegu, należy wyleczyć ewentualne infekcje oraz pamiętać, iż miesiączka nie może wystąpić w ciągu 14 dni od zakończenia zabiegu.

Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. Wskazane jest również przyjmowanie witaminy C (Rutinoscorbin). Zalecane jest wstrzymanie się od palenia.

Należy pozostać 6 godzin na czczo (bez jedzenia i picia) przed zabiegiem operacyjnym. Przed operacją należy dokładnie się podmyć.

Efekty

Zabieg ten poprawia komfort życia codziennego oraz seksualnego. Dzięki tej operacji kobiety odzyskują wiarę w swoją kobiecość oraz akceptują swoje ciało.

Sprawdź jeszcze:

Operacja plastyczna nosa – korekta nosa
Chirurgia plastyczna po ciąży
Plastyka brzucha

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.