Plastyka brzucha

Plastyka brzucha, czyli korekcja powłok brzusznych polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i skóry przede wszystkim ze środkowej i dolnej części brzucha.

 Zwiotczała i obwisła skóra powstaje zwykle w wyniku procesów starzenia, szybkiej utraty znacznej masy ciała, jak również wskutek przebytej ciąży. Nadmiar tkanki w fałdzie brzusznym powoduje także obciążenie kręgosłupa.

Przygotowanie do zabiegu

Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia i prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. Wskazane jest również przyjmowanie witaminy C (Rutinoscorbin). Przed operacją należy usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Przed zabiegiem konieczne jest spożycie diety lekkostrawnej, wypróżnienie poprzedniego dnia. U kobiet ważne jest, aby zabieg odbywał się po miesiączce.

Efekty zabiegu

Efektem wykonanego zabiegu  jest płaski brzuch, redukcja niechcianych „boczków” oraz rozstępów skóry brzucha. Efekt pierwotny operacji jest widoczny zaraz po zabiegu. Poprawa sylwetki oraz wyglądu brzucha wpływa znacząco na samopoczucie i pewność siebie pacjenta. W osiągnięciu dalszego modelowania sylwetki potrzebne jest wspomaganie efektów zabiegu poprzez stosowanie diety i odpowiednich ćwiczeń fizycznych.

Zapraszamy serdecznie do zapisania się w formularzu poniżej lub kontaktu telefonicznego z kliniką.

Sprawdź jeszcze:

Ginekomastia
Podniesienie ramion
Korekcja warg sromowych

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.