Korekta powiek

Plastyka powiek wykonywana jest zarówno z przyczyn kosmetycznych, jak i funkcjonalnych, gdy opadająca powieka zwęża szparę powiekową, wpływając na zmniejszenie pola widzenia.

Korekcja powiek to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu z okolicy górnych i dolnych powiek oraz tzw. „worków” pod oczami i ewentualnych zmarszczek wokół oczu. Nacięcia na górnych lub dolnych powiekach zostają ukryte w naturalnym załamaniu powieki.

W przypadku korekcji powiek górnych zabieg polega na wycięciu fragmentu skóry górnej powieki. Cięcie prowadzi się w naturalnych fałdach, równoległych do brzegów powiek. Ranę zamyka się delikatnymi szwami. Podobnie w przypadku korekcji powiek dolnych zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry  dolnej powieki. Cięcie prowadzi się pod rzęsami. Ranę zamyka się delikatnymi szwami.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg przeprowadza się zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, a  warunkiem koniecznym do jego przeprowadzenia  jest dobry ogólny stan zdrowia, prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. W celu zmniejszenia zasinień zalecamy zażywać Rutinoscorbin przez 3 tygodnie przed zabiegiem (2 tabletki 3 razy dziennie). Przed operacją należy starannie usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Efekty zabiegu

Efektem chirurgicznej plastyki powiek górnych jest odmłodzenie powiek, a także świeży i wypoczęty wyraz twarzyJeżeli z powodu nadmiaru luźnej skóry, pacjent miał ograniczone pole widzenia – problem ten również zostaje zniwelowany. Skóra powiek, dzięki usunięciu jej nadmiaru, staje się napięta i gładka, a zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne. Lifting nadaje twarzy młodego i świeżego wyglądu.

Sprawdź jeszcze:

Ginekomastia Wrocław
Chirurgia plastyczna po ciąży
Plastyka brzucha we Wrocławiu

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.