Podniesienie ud

Plastyka ud to zabieg, który polega na wymodelowaniu kształtu ud, uzyskaniu lepszego zarysu i napięcia.

Efekt otrzymujemy poprzez odessanie tkanki tłuszczowej i usunięcie nadmiaru skóry. Najczęściej jest wykonywany u osób po znacznej utracie wagi ciała, co powoduje zwiotczenie skóry w tej okolicy i występowanie nieestetycznego pofalowania skóry.

Przygotowanie do zabiegu

Istotny przed zakwalifikowaniem do zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia, brak innych chorób lub ich prawidłowe leczenie, niepalenie papierosów, prawidłowe wyniki zleconych badań laboratoryjnych. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. W celu zmniejszenia zasinień zalecamy zażywać Rutinoscorbin przez 3 tygodnie przed zabiegiem (2 tabletki 3 razy dziennie). Przed operacją należy usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Efekty zabiegu

Zabieg ma na celu zredukowanie nadmiaru skóry, jej napięcie i wygładzenie. W efekcie uzyskuje się smukłe, kształtne i jędrne uda.

Sprawdź jeszcze:

Ginekomastia
Korekcja warg sromowych
Chirurgia plastyczna po ciąży

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.