Lifting twarzy

Lifting jest zabiegiem polegającym na odmłodzeniu skóry, przywróceniu jej odpowiedniego naprężenia czy też efektu wygładzenia. Przeprowadza się go w celu wypełnienia zmarszczek i bruzd, m.in. na skroniach, czole i policzkach. Zabieg polega na naciąganiu skóry, po nacięciu jej w mało widocznych miejscach, wzdłuż linii włosów aż do skóry za uszami.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia, prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny i innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodnych (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. W celu zmniejszenia zasinień zalecamy zażywać Rutinoscorbin przez 3 tygodnie przed zabiegiem (2 tabletki 3 razy dziennie). Przed operacją należy starannie usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Efekty zabiegu

Dzięki zastosowanej metodzie twarz nie traci naturalnego wyglądu i mimiki, natomiast blizny są ukryte na linii włosów, przez co są niemal niewidoczne. Skóra odzyskuje sprężystość, zmarszczki zostają wygładzone, a kontur twarzy jest wyraźnie poprawiony. Po wykonaniu zabiegu wyraz twarzy ulega pozytywnej metamorfozie, podobnie jak samopoczucie pacjenta.

Lifting twarzy nie tylko przywraca pacjentom młodszy, atrakcyjny wygląd – sprawia także, że mogą się oni poczuć się bardziej pewnymi siebie.

Sprawdź jeszcze:

Liposukcja
Chirurgia plastyczna po ciąży
Ginekomastia

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.