Mezoterapia igłowa

Zabieg stosowany w profilaktyce przeciwstarzenia się skóry, likwidujący rozstępy, cellulit, blizny potrądzikowe i pourazowe oraz  wypadanie włosów i łysienie. Zabieg polega na aplikowaniu lekko pod skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Substancje te zawierają kwas hialuronowy oraz   indywidualnie dobrane składniki, takie jak: witaminy

A, C, E czy substancje czynne pochodzące np. z alg i zielonej herbaty.

Dzięki mikronakłuciom, substancje wnikające do głębokich warstw skóry poprawiają nawilżenie, uzupełniają niedobory witamin i minerałów, wspomagają mikrokrążenie i zwiększają napięcie i elastyczność skóry. Pobudzają również wzrost nowych mieszków włosowych.

Przygotowanie pacjenta

Zaleca się około tygodnia przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani leków rozrzedzających krew. Nie należy również spożywać alkoholu. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K.

Efekty

Zabieg działa szybko i skutecznie. Kondycja skóry zostaje  poprawiona  już po 1 zabiegu. Skóra jest odżywiona, powraca jej naturalny koloryt oraz witalność, znikają oznaki zmęczenia. Efektem jest również spłycenie drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawienie gęstości i spoistości skóry.  Spektakularne efekty można zaobserwować wykonując zabieg mezoterapii w serii, a liczba zabiegów uzależniona jest od stanu skóry i oczekiwań pacjentów.

Skórę zarówno przed zabiegiem, jak i po jego zakończeniu należy zabezpieczać przed promieniowaniem UV.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.