Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja zwana inaczej mikropeelingiem to zabieg, który polega na intensywnym złuszczaniu naskórka i wierzchniej partii skóry. Peeling wykonuje się przy użyciu specjalistycznych przyrządów i całkowicie nieszkodliwych preparatów. Zabieg rekomendowany jest dla osób, które borykają się z zaskórnikami, trądzikiem, rozszerzonymi porami, bliznami, przebarwieniami, nieprawidłowościami w rogowaceniu się naskórka, pierwszymi oznakami starzenia, ale też rozstępami. Mikrodermabrazję można przeprowadzać na wszystkich rodzajach skóry (trądzikowej, wrażliwej, łojotokowej, suchej, opalonej). Zabieg złuszcza, dotlenia i wzmacnia skórę, a dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu. Tę metodę złuszczania naskórka można stosować nie tylko na twarzy, ale na całej powierzchni ciała. Poza twarzą najczęściej wykonuje się ją na dekolcie, plecach i szyi.

Przygotowanie

Aby przygotować skórę do poddania się tej metodzie należy na pięć dni przed planowanym zabiegiem unikać używania chemicznych kremów do depilacji, nie wykonywać woskowania, oczyszczania twarzy przy pomocy szorstkich, nieprzyjemnych dla skóry szczoteczek, a także zrezygnować z peelingu twarzy.

Efekty

Pierwsze efekty są zauważalne niemal natychmiast – skóra staje się gładka i napięta. Cera zostaje pobudzona do naturalnej regeneracji, poprawia się jej stopień ukrwienia i dotlenienia. Pory zostają oczyszczone i odblokowane. Likwidacji ulegają takie niedoskonałości jak zmarszczki, rozstępy, przebarwienia i zaskórniki, a nawet blizny. Zabieg tego rodzaju jest łagodny, nie wywołuje praktycznie żadnych powikłań. Nie występują obrzęk, a krótko po zabiegu można wrócić do dotychczasowej aktywności.

Najlepsze efekty osiąga się stosując mikrodemabrazję w seriach, w równych odstępach czasowych. Dla wzmocnienia efektu często zaraz po zabiegu stosuje się specjalnie dobrane preparaty witaminowe gdyż oczyszczona z martwego naskórka skóra idealnie wchłania substancje odżywcze.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.