Exilis ciało

Exilis jest jedną z najnowocześniejszych metod modelowania sylwetki w medycynie estetycznej – dzięki zastosowaniu jednocześnie ultradźwięków i radiofrekwencji.

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej i trudno położonej tkanki. Zabieg polega na podgrzewaniu obszaru zabiegowego do temperatury ok. 40˚C, co przyspiesza metabolizm komórkowy. Komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu i uwolnione są łatwo metabolizowane. Dodatkową zaletą działania podwyższonej temperatury jest pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry i redukuje widoczność cellulitu. Stosowany jest najczęściej w celu wyszczuplania łydek, okolicy brzucha, ud, ramion, pośladków, łokci, kolan czy pleców. Zapewnia wysmuklenie sylwetki i poprawę konturu ciała. Stosowany na biust zapewnia jego ujędrnienie i podniesienie.

Stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej. Można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

Przygotowanie do zabiegu

Przeprowadzenie zabiegu nie wymaga wcześniejszego przygotowania czy znieczulenia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Efekty

Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, nie wymagają rekonwalescencji. Dzięki redukcji tkanki tłuszczowej następuje poprawa i wysmuklenie sylwetki, wymodelowanie wybranych partii ciała, zwłaszcza tych opornych na ćwiczenia i dietę, ujędrnienie i poprawa napięcia skóry oraz zmniejszenie cellulitu i rozstępów.

Zastosowanie metody przynosi najlepsze efekty, gdy zabiegi wykonywane są w serii (4 – 6 zabiegów), które zaleca się wykonywać co 7-10 dni. Aby pomóc organizmowi w procesie pozbywania się tłuszczu rekomenduje się zastosować lekką dietę i zwiększyć spożycie płynów.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.