Podniesienie ramion

Lifting ramion polega na wymodelowaniu kształtu ramion, nadaniu im właściwych proporcji poprzez odessanie tkanki tłuszczowej i ewentualne usunięcie nadmiaru skóry.

Chirurgia plastyczna ramion przeznaczona jest dla osób, u których pojawiła się utrata jędrności tych okolic, zwykle związana z gwałtownym i znacznym spadkiem masy ciała. Zabieg przeprowadzany jest również u osób z nadwagą, u których rozkład tłuszczu w okolicy ramienia niekorzystnie się układa, sprawiając wrażenie wiszącego fałdu.

Przygotowanie do zabiegu

 Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodnych (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. W celu zmniejszenia zasinień zalecamy zażywać Rutinoscorbin przez 3 tygodnie przed zabiegiem (2 tabletki 3 razy dziennie). Zalecane jest wstrzymanie się od palenia. Przed operacją należy usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci. Zabieg może przebiegać w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu plastyki ramion/liftingu ramion to przede wszystkim zredukowanie nadmiaru skóry, poprawa napięcia i wygładzenie skóry. Dotyczy to zwłaszcza pacjentów z luźną, zwisającą skórą.  Dodatkowym rezultatem jest  wzrost samooceny pacjenta i radość z braku ograniczeń w doborze ubrań.

Efekty plastyki ramion są zadawalające i trwałe, lecz w celu ich  utrzymania należy dbać o utrzymywanie stałej masy ciała.

Sprawdź jeszcze:

Liposukcja
Ginekomastia
Operacja plastyczna nosa – korekta nosa

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.