Podniesienie piersi

Lifting biustu inaczej zwany mastopeksją, to zabieg chirurgiczny podnoszący piersi i poprawiający ich kształt.

i poprawiający ich kształt. Wskazaniami do mastopeksji są piersi, które w wyniku porodu, karmienia lub po intensywnym odchudzaniu utraciły swoją jędrność. Podczas operacji możliwa jest poprawa umiejscowienia i kształtu otoczek brodawek sutkowych.

Przygotowanie do zabiegu

Na miesiąc przed operacją należy powstrzymać się od palenia papierosów, picia alkoholu i zażywania leków przeciwkrzepliwych. Działania takie mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka wystąpienia powikłań takich jak krwawienie, infekcje, przedłużone gojenie ran.

Dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. Wskazane jest również przyjmowanie witaminy C. Przed operacją należy usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Efekty zabiegu

Natychmiast po zabiegu piersi są pełne i podniesione. Należy jednak pamiętać, że upływający czas, działanie grawitacji, zmiany wagi ciała, ciąża mogą spowodować zmianę wyglądu Twoich piersi i spowodować ich ponowne opadania. Sporo zależy zatem od trybu życia, aktywności i sposobu odżywiania pacjenta. O jędrność biustu można dodatkowo zadbać za pomocą odpowiednich ćwiczeń oraz stosowanie kremów.

Zapraszamy serdecznie do zapisania się w formularzu poniżej lub kontaktu telefonicznego z kliniką.

Sprawdź jeszcze:

Ginekomastia
Chirurgia plastyczna po ciąży
Ginekomastia

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.