Liposukcja

Liposukcja to bezpieczny i skuteczny zabieg modelujący sylwetkę, poprzez usunięcie tkanki tłuszczowej z okolic pleców, brzucha, ud, pośladków, łydek, bioder, kolan, ramion.

 Liposukcję wykonuje się, aby zredukować liczbę komórek tłuszczowych. Zabieg liposukcji daje gwarancję, że usunięte w jego trakcie komórki tłuszczowe nie odrodzą się w tych miejscach nigdy więcej. Trzeba jednak podkreślić, że liposukcja nie jest metodą leczenia otyłości, nie ma również wpływu na jędrność skóry.

Przygotowanie do zabiegu

Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. Wskazane jest również przyjmowanie witaminy C (Rutinoscorbin). Przed operacją należy usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Efekty zabiegu

Pierwsze zmiany w kształtach sylwetki są zauważane dość szybko. Jednak proces wchłaniania obrzęku i przebudowy tkanki tłuszczowej trwa najczęściej kilka tygodni. Ostateczny efekt leczenia jest widoczny po trzech miesiącach. W wyniku zabiegu: tkanka tłuszczowa zostaje usunięta, obwód zmniejszony, miejscowa otyłość zlikwidowana a sylwetka wymodelowana. O ostatecznych rezultatach operacji decydują  przede wszystkim stan zdrowia pacjenta, wyjściowa masa ciała, budowa ciała, stan psychiczny oraz w miarę realne oczekiwania.

Utrzymywanie stałej wagi, unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce, rezygnacja z alkoholu i papierosów przyczyniają się do tego, że efekty liposukcji są trwałe.

Sprawdź jeszcze:

Chirurgia plastyczna po ciąży
Podniesienie piersi
Operacja plastyczna nosa – korekta nosa

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.