Osocze bogatopłytkowe Wrocław

Zabieg wykonywany przy użyciu osocza bogatopłytkowego to naturalna, bezpieczna i skuteczna metoda rewitalizacji i odmłodzenia skóry.

Zabieg polega na przygotowaniu i podaniu osocza bogato płytkowego w miejsce wymagające regeneracji. Samo osocze bogatopłytkowe jest specjalnie przygotowanym preparatem krwiopochodnym, który wytwarzany jest z krwi osoby poddającej się zabiegowi.  Działa stymulująco na komórki, usprawnia ich pracę i pobudza procesy regeneracyjne.

Zabieg ten dedykowany jest  także osobom z nadmiernym wypadaniem włosów, jak i  cierpiącym na uszkodzenia stawów i ścięgien.

Wskazówki dla Pacjenta/ Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu organizm musi znajdować się w ogólnie dobrym stanie fizycznym. Ważne by w tym czasie dobrze się nawodnić (minimum 1,5l) wody przed zabiegiem). Nie należy stosować niesteroidowych leków przeciwzapalnych przed zabiegiem i 7 dni po zabiegu. Leczenie przeciwbólowe po zabiegu ustalane jest z lekarzem indywidualnie. Pacjent może przyjąć przeciwbólowo przed zabiegiem 1-2 tabletki paracetamolu (1-2 x 500 mg). W dniu zabiegu nie należy korzystać z sauny, gorących kąpieli, zajęć fitness  oraz  powstrzymać się od wzmożonej aktywności fizycznej.

Efekty zabiegu

Efekty biostymulacji skóry osoczem bogatopłytkowym widoczne są już po pierwszym zabiegu (po około 2-3 tygodniach). Następuje wyraźne wygładzenie zmarszczek, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, rewitalizacja, nawilżenie i odzyskanie sprężystości skóry. Skóra zostaje wygładzona i ujednolicona.

W  celu utrzymania efektów przyspieszonej regeneracji skóry zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.