Przeszczep tłuszczu

Zabieg polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej z miejsc, w których występuje jej nadmiar (brzuch, okolica lędźwiowa).

Tłuszcz jest selekcjonowany i przygotowywany a następnie, z zastosowaniem specjalnej kaniuli, przeszczepiany w miejsce docelowe.

Własny tłuszcz jest jednym z lepszych materiałów wypełniających  ciało. Przede wszystkim, jako własna tkanka jest bardzo bezpieczny. Ogromną zaletą własnego tłuszczu jest także to, że umożliwia nie tylko modelowanie owalu twarzy, ale również dzięki zawartości komórek macierzystych, stymuluje regenerację i odmładza skórę.

Przygotowanie do zabiegu

Zastosowany rodzaj znieczulenia zależny jest od decyzji lekarza, stanu zdrowia pacjenta i indywidualnych wskazań, ale zwykle zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), można przyjmować jedynie Paracetamol. W celu zmniejszenia zasinień zalecamy zażywać Rutinoscorbin przez 3 tygodnie przed zabiegiem (2 tabletki 3 razy dziennie). Przed operacją należy starannie usunąć makijaż.

Efekty

Pierwsze efekty zabiegu są widoczne  od razu po jego wykonaniu, jednak ostateczny rezultat można zobaczyć po około 7-10 dniach, kiedy znikną pozabiegowe opuchnięcia i zasinienia. Dzięki  zabiegowi  skóra  nabiera  naturalnego efektu  wypełnienia, zostaje wygładzona, spłycone  zostają  zmarszczki, wypełnione  zagłębienia a policzki zyskują  wymodelowany kształt.  Ze względu na zawarte w tkance tłuszczowej komórki macierzyste, przeszczepy tkanki tłuszczowej nie tylko trwale wypełniają zwiotczałe tkanki,  lecz także powodują ich intensywną regenerację.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.