Manicure, pedicure

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny. Jego podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz o polepszenie wyglądu paznokci. Polega na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Zabieg obejmuje również odżywienie i natłuszczenie paznokci, a na koniec pomalowanie ich lakierem. Manicure sprawia, że dłonie stają się gładkie, miękkie, nawilżone i odżywione, a paznokcie mocniejsze, bez efektu rozdwajania.

W zależności od potrzeb można go wykonać z regenerującą kąpielą dłoni w ciepłej parafinie, która odżywi skórę dłoni. Nasz salon oferuje klientom do wyboru szeroką gamę kolorów renomowanej marki O.P.I .

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure.

W początkowej fazie manicure’u hybrydowego wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicurze klasycznym. Za pomocą pilnika nadaje się paznokciom odpowiednią długość i kształt. Następnie usuwa się narastające skórki. Ważne dla trwałości manicure jest też odtłuszczenie płytki paznokcia. Na tak przygotowaną płytkę nakłada się bazę, którą utwardza się w lampie UV. Po utwardzeniu bazy nakładany jest lakier, który również jest utwardzany w lampie UV. Ostatnim elementem zabiegu jest nałożenie na lakier utrwalającej warstwy nawierzchniowej, która nada płytce piękny połysk . Ostatnią warstwę przemywa się odtłuszczaczem oraz nakłada oliwkę, wmasowując w paznokcie i skórki.

Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure hybrydowy daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Zabieg jest bezpieczny i nieszkodliwy dla paznokci.

Pedicure

Pedicure jest zabiegiem kosmetycznym, który pozwala cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami. Pedicure klasyczny pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zgrubień czy przykrych odcisków. Podstawą pedicure’u jest także zmiękczenie i nawilżenie stóp, czyli przygotowanie ich do dalszych zabiegów. Wykonując pedicure klasyczny, skraca się płytkę paznokci, usuwa skórki, które na nią  narastają oraz maluje płytkę paznokcia  lakierem.

Efektem zabiegu są piękne, zadbane i nawilżone stopy oraz  znacznie poprawiony wygląd naturalnej płytki paznokcia. Szorstka i zniszczona skóra stóp po zabiegu staje się zregenerowana i elastyczna.

Pedicure hybrydowy

Zabieg pedicure hybrydowego  jest zabiegiem kosmetycznym, pielęgnującym paznokcie u stóp. Pedicure hybrydowy zaczyna się od wykonania klasycznego pedicure. Następnie na osuszoną płytkę paznokcia nakłada się warstwę bazy i utrwala pod lampą UV.  Nałożenie dwóch warstw wybranego lakieru wymaga ponownego utwardzenia lampą. Lakier używany do pedicure hybrydowego przepuszcza powietrze, nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie.  Na koniec nakłada się warstwę lakieru nawierzchniowego, która nadaje blasku i trwałości pedicure. Całość jest ponownie utwardzana pod lampą.

Dzięki utwardzeniu lakieru hybrydowego pod lampą UV,  pedicure jest trwalszy i znacznie odporniejszy na ścieranie niż zwykły lakier. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Co więcej lakier hybrydowy nie odpryskuje i nie robi się matowy, a paznokcie są lśniące i mocniejsze. Hybrydy wzmocnione topem zachowują pełnię efektu nawet gdy działają na nie szkodliwe czynniki zewnętrzne  ( wzmożona aktywność, kąpiele w  morskiej słonej wodzie) . Zastosowanie lakieru hybrydowego sprawia, że skóra stóp jest miękka i gładka, usunięte zostają odciski, nagniotki i modzele. Paznokcie utrzymują wymarzony kolor i idealny połysk przez wiele tygodni.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.