Exilis twarz

Exilis twarzy jest nieinwazyjnym zabiegiem ujędrniającym i liftingującym skórę twarzy oraz szyi.

Łączy w sobie dwa mechanizmy – terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces uelastycznienia włókien kolagenowych, oraz ich skrócenie. Dzięki metodzie exilis wybrany obszar ciała podgrzewany jest do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, co powoduje przyśpieszenie procesów metabolizmu i rozbicie komórek tłuszczowych. Zmagazynowany w nich tłuszcz zostaje rozpuszczony, a następnie uwolniony z komórek i zużytkowany przez organizm jako zaplecze energetyczne. Metoda ta pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry, modelowania owalu twarzy i polepszenia produkcji kolagenu.

Kuracja exilis jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Seria zabiegowa składa się z 4 do 6 zabiegów wykonywanych co 7–10 dni.

Przygotowanie do zabiegu

Chcąc skorzystać z zabiegu exilis na twarz nie trzeba w żaden szczególny sposób przygotowywać się do wizyty. Zabieg nie wymaga też stosowania znieczulenia ani nie wiąże się z żadnym okresem rekonwalescencji. Dzień przed zabiegiem zalecane jest wypicie 1,5-2,5 litra wody.

Efekty

Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, twarz i szyja są zdecydowanie odmłodzone, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo. Zabieg używany na twarz zapewnia poprawę napięcia, zwiększenie gęstości i jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek oraz poprawę owalu. Wykazuje też działanie anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła, szyi i podbródka.

W trakcie serii zabiegów zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych, picie minimum 2 litrów dziennie wody oraz zwiększenie aktywności fizycznej, co w rezultacie ułatwi szybsze spalenie uwolnionego tłuszczu i zmniejszenie obciążenia wątroby.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.