Implanty Polytech

Niemiecka technologia piękna

Implanty Polytech to innowacyjne rozwiązanie dla kobiet, które pragną odmienić swoje ciało w bezpieczny sposób. Technologia wykorzystuje żele o różnej jędrności, dzięki czemu implanty mogą być idealnie dobrane do potrzeb pacjentki oraz jej anatomii. Posiadamy też modele o różnej powierzchni, takie jak Microthane, POLYtxt, POLYsmoooth oraz nowość – MESMO, czyli naturalny w dotyku implant o anatomicznym kształcie, który wykazuje niskie wskaźniki przykurczu torebkowego. Implanty Polytech mogą być wyprodukowane na specjalne zamówienie, z uwzględnieniem konkretnego kształtu, rozmiaru i wagi.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Implanty Polytech są produkowane ręcznie, a następnie dodatkowo sprawdzane przez specjalistów. Tworzywo najwyższej jakości zostało przebadane i przeszło wymagane testy bezpieczeństwa, aby pacjentki mogły cieszyć się pięknymi piersiami bez obaw o swoje zdrowie. W trosce o każdą z nich implanty podlegają dożywotniej gwarancji! Wystarczy dołączyć do programu Implants of Excellence, który zapewnia dodatkową usługę w celu zwiększenia zadowolenia i zaufania pacjentów przed i po zabiegu. Program daje też możliwość korzystania z corocznych badań, niezbędnych do kontrolowania stanu implantów.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.