Makijaż permanentny brwi Wrocław

Odpowiednia oprawa oczu wpływa na postrzeganie całej naszej twarzy – dzięki niej wydajemy się bardziej wypoczęci i pewni siebie. Jedną z metod, która pozwala to osiągnąć, jest makijaż permanentny brwi Wrocław. Jest to trwały makijaż, który utrzymuje się na skórze pomimo kąpieli czy wykonywanego demakijażu.

Makijaż permanentny brwi wykonywany we Wrocławiu polega na wprowadzeniu za pomocą igły specjalnego pigmentu pod skórę i stworzeniu imitacji włosków. Podczas zabiegu brwiom zostaje nadany nowy kształt, pasujący do owalu i wielkości twarzy, włoski są zagęszczone, a ich kolor staje się bardziej wyrazisty. Makijaż permanentny jest porównywany do tradycyjnego tatuażu, jednak efekt jest zdecydowanie bardziej naturalny.

Przygotowanie do zabiegu

Makijaż permanentny brwi we Wrocławiu to jeden z zabiegów, którego efekty zależą między innymi od indywidualnych predyspozycji klientki oraz odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania oraz zabiegów złuszczających, które mogą podrażnić skórę. Nie powinno się też samodzielnie regulować brwi oraz wykonywać henny, aby kosmetolog mógł precyzyjnie opracować ich odpowiedni kształt. Bezpośrednio przed zabiegiem niewskazane jest picie kawy i alkoholu, palenie papierosów oraz przyjmowanie leków rozrzedzających krew. Stosowanie się do zaleceń wpływa pozytywnie na efekty zabiegu, w tym intensywność pigmentu oraz szybkość gojenia.

Efekty zabiegu

Efektu makijażu permanentnego brwi we Wrocławiu są zauważalne natychmiast, jednak na zadowalające rezultaty trzeba poczekać około miesiąca. W tym czasie kolor blednie, a kształt brwi staje się bardziej subtelny i naturalny. Często konieczne jest tzw. dopigmentowanie (drugi zabieg wliczony w cenę), który pozwala na ocenienie efektów oraz poprawienie ewentualnych niedociągnięć, spowodowanych nieprzyjęciem pigmentu przez skórę.

Świeży makijaż musi być chroniony przed słońcem, wodą i sauną. Ważne jest także utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry. Brwi muszą być też regularnie oczyszczane – bardzo delikatnie i bez drapania strupków! Odpowiednie postępowanie pozabiegowe sprawia, że efekty utrzymują się nawet przez 3 lata.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.