Toksyna botulinowa we Wrocławiu

Botoks (toksyna botulinowa) jest obecnie bardzo dobrze znaną substancją stosowaną w zabiegach medycyny estetycznej.

Wstrzyknięta w mięsień powoduje  osłabienie i porażenie, uniemożliwiając  jego kurczenie się.  Wskazaniem do zabiegu ostrzykiwania botoksem są zmarszczki mimiczne, ale nie tylko. Stosuje się go również w przypadku leczenia zeza, chorób neurologicznych związanych z napięciem mięśni, a nawet w terapii nadmiernej potliwości.

Przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu wstrzykiwania botoksu nie wykonuje się żadnych dodatkowych badań. Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem  na temat przyjmowanych leków, chorób przewlekłych. Na 2-3 dni przed podaniem botoksu należy zaprzestać przyjmowania  leków przeciwzapalnych, rozrzedzających krew oraz stosowania takich ziół jak dziurawiec. Przed i po zabiegu botoksem nie należy spożywać alkoholu. W dniu podania preparatu nie poleca się też wykonywania ćwiczeń fizycznych, korzystania z sauny, solarium czy basenu.

Efekty zabiegu

Rezultatem  wstrzykiwania botoksu w poszczególne partie twarzy jest ich wygładzenie, a przez to nadanie młodszego wyglądu i wigoru tej części ciała. W efekcie skóra rzadziej i słabiej się napina, mięsień przestaje się kurczyć, jest zrelaksowany. Efekt kosmetyczny zastosowania botoksu jest widoczny po 3-4 dobach, a poprawą wyglądu można cieszyć się od 3 do 6 miesięcy.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.