Depilacja ciepłym woskiem

Depilacja woskiem polega na mechanicznym usunięciu włosków (wyrywaniu) przy użyciu wosku, którego zadaniem jest przykleić się do włosa i usunąć go wraz z cebulką, co warunkuje długotrwały efekt.

Rozgrzany, płynny wosk nakładany zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z cebulką.

Metodę możemy stosować na wszystkich strefach ciała.

Przygotowanie pacjenta

Skóra powinna być zdrowa, bez wyraźnych skaleczeń, rozległych siniaków czy wyprysków których stan pod wpływem ciepła i w kontakcie z woskiem mógłby się zaostrzyć. W dniu depilacji nie należy stosować na depilowaną partię żadnych kosmetyków: olejku, balsamu, kremu. A w przypadku pach – dezodorantów i antyperspirantów.

Efekty

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Wosk usuwa również martwą warstwę naskórka, dzięki czemu efekt gładkiej skóry jest wzmocniony. Zanim włos odrośnie, można cieszyć się efektem gładkości od 2 do nawet 5 tygodni.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.