Plasma Complex

Plasma Complex to innowacja w przywracaniu skórze młodego wyglądu.

Plasma Complex to rozwiązanie dla zmęczonej i dojrzałej skóry, wymagającej regeneracji, odmłodzenia i stymulacji. To naturalna terapia komórkami macierzystymi, którą wykonuje się z krwi pacjenta.

Zabieg wykonuje się w dwóch etapach i polega on na wykorzystaniu połączenia skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34+. Pierwszym krokiem jest pozyskanie fibryny strukturalnej, którą wstrzykuje się w celu stworzenia stelażu fibrynowego. Następnie wykorzystuje się fibrynę komórkową – w wybraną partię ciała wstrzykuje się komórki macierzyste i czynniki wzrostu.

Zabieg wypełnia przestrzenie tkankowe i przywraca prawidłowe ukrwienie, przez co zostaje pobudzona synteza kolagenu, a proces odbudowy jest przyspieszony.

Plasma Complex zapewnia napięcie, ujędrnienie, odżywienie i spłycenie zmarszczek, a także spowalnia proces starzenia. Efekty są długotrwałe, a 45-minutowy zabieg nie obciąża organizmu i może być wykonany nawet w przerwie na lunch!

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.