Makijaż, henna

Makijaż

Makijaż jest sztuką, która stanowi odzwierciedlenie odwiecznego dążenia człowieka do poprawy wyglądu zewnętrznego. Dzięki różnorodnym technikom makijażu możliwe jest podkreślenie naturalnego piękna oraz wydobycie walorów twarzy, godnych podkreślenia. Tworzony jest konkretnie dla potrzeb klienta.

Podstawą w makijażu jest nieskazitelna cera, którą należy dokładnie i precyzyjnie przygotować poprzez oczyszczenie, nawilżenie, wygładzenie i rozświetlenie. Pod makijaż aplikuje się bazę, która zapewni wygładzenie skórze. Następnym krokiem jest dobranie odpowiedniego podkładu, który wyrówna koloryt i zatuszuje niedoskonałości. Do wykończenia i utrwalenia makijażu posłuży puder, występujący w postaci sypkiej lub w kamieniu. Aby makijaż wydobył walory kobiecej urody, istotne jest podkreślenie oczu za pomocą cieni, konturówki i maskary. Usta zyskają pełny kształt i połysk po zastosowaniu pomadki, błyszczyka oraz utrwalacza w płynie.

Dopełnieniem makijażu są zadbane brwi. Wcześniej nienagannie wyregulowane i wyczesane za pomocą specjalnych odżywek. Wymodelowana bronzerem twarz i policzki muśnięte rozświetlającym różem sprawiają, że wizerunek jest świeży i promienny.

Henna

Henna jest barwnikiem, produkowanym z liści i pędów rośliny lawsonii bezbronnej, występującej na obszarach tropikalnych. Używa się jej do malowania skóry, paznokci i włosów, w tym przyciemniania rzęs i brwi. Henna jest bogata w wapń, magnez, potas i liczne mikropierwiastki (cynk, żelazo, miedź, mangan). W jej składzie znajdują się również liczne enzymy, błonnik, witaminy A, D, B oraz kwasy oleinowy i linolowy. Stanowi warstwę wzmacniającą i poprawiającą wygląd włosów. Dzięki zastosowaniu henny rysy twarzy zostają podkreślone, co czyni twarz atrakcyjniejszą.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

71 772 42 70
665 033 582

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Noa Clinic

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.

tel. 71 772 42 70    office@noaclinic.pl

ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław

www.noaclinic.pl