Czym się sugerować przy wyborze kliniki medycyny estetycznej?

Popularność medycyny estetycznej wzrasta, jednak decyzja o poddaniu się na takim zabiegom nie powinna być pochopna. Jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym operacje wykonują specjaliści. Czas więc odpowiedzieć na jedno z nurtujących pytań: czym się sugerować przy wyborze kliniki medycyny estetycznej?

1. Sprawdź, kto wykona Twój zabieg

Pamiętaj, że najważniejszy element kliniki, to jej personel. Trzeba mieć świadomość, że skomplikowane operacje, takie jak na przykład liposukcja czy powiększanie piersi, może wykonać wyłącznie lekarz! Warto więc zainwestować w zabieg w klinice, w której pracują profesjonaliści, z odpowiednimi kwalifikacjami – tacy, którzy przeszli odpowiednie szkolenia, posiadają certyfikaty, a także uzyskali odpowiednią specjalizację.

2. Estetyka też jest ważna

Nikt nie chciałby poddać się zabiegom w miejscu, którego czystość i estetyka pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego warto zwrócić na to uwagę, ponieważ ogólny wygląd kliniki może także wpływać na higienę wykorzystywanego sprzętu. Absolutną koniecznością jest, aby wszystkie używane narzędzia były sterylnie czyste, a stanowisko pracy bez najmniejszej skazy.

3. Dobry sprzęt to podstawa

Poza czystością i sterylnością, ogromną rolę odgrywa także jakość sprzętu, z którego korzysta się w danej klinice. Wykorzystanie innowacyjnych, nowoczesnych modeli zapewnia nie tylko dokładniejsze wykonywanie zabiegów, ale często ma także bezpośredni wpływ na zdrowie pacjenta i przebieg jego rekonwalescencji. Dokładnie tak, jak w przypadku na przykład liposukcji infradźwiękowej – lekarze korzystający z systemu N.I.L., tak jak w Noa Clinic, gwarantują swoim pacjentom poczucie komfortu, ze względu na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia siniaków czy obrzęków.

4. Poznaj opinie innych!

Nieważne, jak piękną stronę internetową ma klinika lub na jakim poziomie tworzą reklamy. Przed zdecydowaniem się na zabieg, warto poznać opinię dotychczasowych pacjentów kliniki, którzy mogli zwrócić uwagę na aspekty, które Tobie nawet nie przyszły do głowy. Co więcej, są oni w stanie zweryfikować zapewnienia kliniki oraz informacje zawarte na stronie.

5. Kto jest ważny poza lekarzem?

Atmosferę w klinice tworzy cały personel – nie tylko lekarze. Dlatego polecamy wybrać klinikę, w której poczujesz się zaopiekowany od samego początku, już na etapie rejestracji. Nie da się ukryć, że często nawet niemiłe lub niekompetentne recepcjonistki potrafią odstraszyć potencjalnego pacjenta. I wcale nas to nie dziwi – każdy z nas chce czuć się swobodnie i komfortowo, zwłaszcza przed poważnymi zabiegami, które wchodzą w zakres medycyny estetycznej.

Zasady, dotyczące tego czym się sugerować przy wyborze kliniki medycyny estetycznej, nie są skomplikowane. Często jest to kwestia poświęcenia kilku godzin – wystarczy zrobić dokładny research, który może zaoszczędzić pacjentowi wielu nieprzyjemności, związanych także z aspektami zdrowotnymi.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.