Zabiegi plastyczne – czym są i jakie są ceny zabiegów?

Zabiegi plastyczne są wykonywane w ramach chirurgii plastycznej, która jest dziedziną medyczną. Mówiąc najprościej, jest ona wykorzystywana do rekonstrukcji wad ciała (które mogą być nabyte lub wrodzone).

Obecnie świat chirurgii jest na tyle rozwinięty, że jesteśmy w stanie skorzystać z zabiegu na praktycznie każdą część ciała.

Dostępne zabiegi plastyczne i ich ceny

Rynek chirurgiczny jest obfity we wszelkiego rodzaju zabiegi plastyczne. Nic dziwnego, ponieważ cieszą się one wielką popularnością, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Z oczywistych względów nie jesteśmy oczywiście opisać ich wszystkich, zwłaszcza, że ich ceny zależą od różnych czynników – kliniki, miasta, wykorzystywanego sprzętu i wielu innych.

Poznajcie jednak zestawienie kilku najpopularniejszych zabiegów oraz ich przekrój cenowy, który możecie spotkać w klinikach w różnych miastach w Polsce.

Korekta powiek

Jest to zabieg, który nie tylko pozwala poprawić estetykę twarzy, ale dodatkowo wpływa na komfort i ułatwia funkcjonowanie. Nadmiar skóry, zarówno z dolnej, jak i górnej powieki zostaje usunięty chirurgicznie, za pomocą precyzyjnych cięć na fałdach skórnych.

Cena zabiegu zależy od wybrania powieki (górnej, dolnej lub obu) oraz tego, jakie znieczulenie zostanie wykorzystane. Biorąc to pod uwagę, ceny rozpoczynają się od 4000 zł, a kończy się nawet na 8500 zł.

Powiększanie piersi

W przypadku powiększania piersi również bierze się pod uwagę wiele czynników, między innymi wielkość implantów oraz ich kształt. Co więcej, powiększanie biustu można wykonać również z ich podniesieniem lub w pakiecie z mastopexią.

Cena powiększania piersi waha się między 13000-25000 zł.

Liposukcja

Liposukcja to zabieg plastyczny, który polega na odessaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, co umożliwia wymodelowanie sylwetki. Można tę metodę wykorzystać do wielu partii ciała, na przykład pleców, brzucha, ramion czy kolan. I właśnie od wybranej części ciała zależy cena całego zabiegu.

W przypadku liposukcji brzucha ceny wahają się od 5000 zł do 8000 zł.

Ginekomastia

Zabiegi plastyczne wybierane przez mężczyzn są coraz bardziej popularne, a jednym z ich głównych problemów jest ginekomastia. Jest to defekt, który objawia się nadmiernym przyrostem sutka.

W tym przypadku cena również zależy od poziomu rozbudowania zabiegu – może on na przykład łączyć liposukcję i jednoczesne usunięcie nadmiaru skóry. W przypadku ginekomastii ceny wahają się od 4500 zł do nawet 10000 zł.

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.