5 zabiegów, które pomogą Ci lepiej wyglądać latem

Każda kobieta marzy o pięknym ciele na lato. Najlepszymi efektami są oczywiście te, które można osiągnąć w miarę szybko i bez większego wysiłku. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna, którą z powodzeniem można do tego wykorzystać. Poznaj pięć zabiegów, które pomogą Ci lepiej wyglądać latem!

1. Liposukcja

Liposukcja to jeden z popularniejszych zabiegów, który wybierają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Jest to bezpieczna metoda modelowania sylwetki, ale do tego również skuteczna. Polega to na usunięciu komórek tłuszczowych z wybranego miejsca, które nigdy więcej się tam nie odrodzą. Zabieg liposukcji wykonuje się na wielu częściach ciała, co daje dużą swobodę w przypadku chęci kompleksowego wymodelowania sylwetki.

2. Plastyka brzucha

Usunięcie komórek tłuszczowych z brzucha, za pomocą liposukcji, jest skuteczne, jednak nie wpływa to na kondycję skóry. Oznacza to, że po usunięciu dużej ilości tłuszczu, skóra może stać się obwisła i stracić jędrność. Wtedy warto skorzystać z plastyki brzucha, podczas której możliwe jest usunięcie jej nadmiaru.

Oczywiście do tego zabiegu nie kwalifikują się tylko pacjenci po liposukcji. Mogą z niego skorzystać na przykład kobiety po ciąży lub szybkim odchudzaniu, które nie są zadowolone ze stanu swojego ciała.

3. Powiększenie piersi

Ten zabieg stał się już klasycznym wyborem większości kobiet, które chcą poprawić wygląd sylwetki lub wyrównać jej proporcje. Nie da się ukryć, że jest to też jedna z idealnych opcji, aby wyglądać lepiej latem. Specjalnie dobrane implanty i wykonanie zabiegu przez lekarza w profesjonalnej klinice, są w stanie zapewnić naturalny wygląd piersi, bez przesadnego efektu, nienaturalnego efektu.

4. Przeszczep tłuszczu

Jeżeli zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, ale nie chcesz wykorzystywać do tego sztucznych elementów, takich jak implanty, z powiedzeniem możesz zdecydować się na przeszczep tłuszczu. Ten zabieg polega na odessaniu tłuszczu z miejsc, w których jest jego nadmiar, i wszczepieniu go w pożądane miejsce – możemy w ten sposób na przykład poprawić owal twarzy czy unieść partie ciała.

Przewaga tej metody polega na tym, że nasza własna tkanka jest dla nas po prostu bezpieczna, a komórki macierzyste mają też dodatkowo działanie regenerujące i odmładzające.

5. Usuwanie znamion i blizn

Ostatni zabieg wydaje się mieć najbardziej estetyczny charakter ze wszystkich wymienionych. Chirurgiczne usuwanie może być wykorzystane do brodawek, tłuszczaków, blizn czy niektórych kurzajek.

Efekty większości wymienionych zabiegów są zauważalne natychmiast, ale mimo to potrzeba więcej czasu, żeby cieszyć się swoim nowym wyglądem. Nasze ciało musi mieć możliwość całkowitej regeneracji po operacji. Dlatego jeżeli zdecydujesz się na któryś z pięciu zabiegów, które pomogą Ci lepiej wyglądać latem, to rozpocznij jego planowanie dużo wcześniej.

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.