Podniesienie pośladków Wrocław

Podniesienie pośladków to zabieg, który wykonuje się u pacjentów z nadmiarem skóry, która występuje właśnie w tej okolicy. Taki mankament może spowodować między innymi duża utrata wagi, przebyta ciąża czy proces starzenia skóry. Zabieg wykonywany jest w celu uzyskania jędrnego wyglądu i zredukowania widocznej obwisłości, która przeszkadza pacjentowi. Aby uzyskać taki efekt, wycina się nadmiar skóry, a pozostałą naciąga, aż do uzyskania oczekiwanych rezultatów. Podniesienie pośladków polega na wykonaniu nacięcia, które robi się nad pośladkami, na wysokości linii bielizny – dzięki temu, jest łatwa do ukrycia i nie sprawia dyskomfortu pacjentowi. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, które umożliwia wykonanie odpowiednich nacięć. 

Przygotowanie do zabiegu

Podniesienie pośladków jest ingerencją w ludzki organizm, dlatego pacjent zobowiązany jest przestrzegać zaleceń wydanych przez lekarza – dzięki temu, zmniejsza się ryzyko wystąpienia niepożądanych powikłań podczas oraz po zabiegu. Podniesienie pośladków wymaga, aby przed zabiegiem przestać przyjmować leki, których działanie utrudnia krzepnięcie krwi – w tym przypadku wymienia się głównie aspirynę oraz jej pochodne. Należy także zaprzestać palenia papierosów (zarówno przed, jak i po podniesieniu pośladków). Aby zakwalifikować pacjenta do wykonania zabiegu, niezbędny jest wcześniejszy, szczegółowy wywiad przeprowadzony przez lekarza – pacjent musi mieć dobry ogólny stan zdrowia. Wówczas zlecone zostają także odpowiednie badania, które należy wykonać przed przystąpieniem do wykonania zabiegu, a których wyniki są przesłanką do tego, czy pacjent zostanie zakwalifikowany do przeprowadzenia operacji.

Efekty zabiegu

Podniesienie pośladków to jeden z zabiegów, który wymaga szczególnego okresu rekonwalescencji. W tym czasie należy unikać wszelkiego wysiłku, spania na plecach, a także przybrania na wadze – może to zaburzyć uzyskane efekty, dlatego bardzo istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Zabieg podniesienia pośladków zapewnia widoczne ujędrnienie i napięcie skóry, pośladki zostają unieniosne, co widać od razu po operacji. Zaraz po zabiegu można zauważyć jednak także obrzęk oraz zasinienie, które będą stopniowo zanikać. 

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.