30 czerwca 2020

Podniesienie pośladków Wrocław

Podniesienie pośladków to zabieg, który wykonuje się u pacjentów z nadmiarem skóry, która występuje właśnie w tej okolicy. Taki mankament może spowodować między innymi duża utrata wagi, przebyta ciąża czy proces starzenia skóry. Zabieg wykonywany jest w celu uzyskania jędrnego wyglądu i zredukowania widocznej obwisłości, która przeszkadza pacjentowi. Aby uzyskać taki efekt, wycina się nadmiar skóry, a pozostałą naciąga, aż do uzyskania oczekiwanych rezultatów. Podniesienie pośladków polega na wykonaniu nacięcia, które robi się nad pośladkami, na wysokości linii bielizny – dzięki temu, jest łatwa do ukrycia i nie sprawia dyskomfortu pacjentowi. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, które umożliwia wykonanie odpowiednich nacięć. 

Przygotowanie do zabiegu

Podniesienie pośladków jest ingerencją w ludzki organizm, dlatego pacjent zobowiązany jest przestrzegać zaleceń wydanych przez lekarza – dzięki temu, zmniejsza się ryzyko wystąpienia niepożądanych powikłań podczas oraz po zabiegu. Podniesienie pośladków wymaga, aby przed zabiegiem przestać przyjmować leki, których działanie utrudnia krzepnięcie krwi – w tym przypadku wymienia się głównie aspirynę oraz jej pochodne. Należy także zaprzestać palenia papierosów (zarówno przed, jak i po podniesieniu pośladków). Aby zakwalifikować pacjenta do wykonania zabiegu, niezbędny jest wcześniejszy, szczegółowy wywiad przeprowadzony przez lekarza – pacjent musi mieć dobry ogólny stan zdrowia. Wówczas zlecone zostają także odpowiednie badania, które należy wykonać przed przystąpieniem do wykonania zabiegu, a których wyniki są przesłanką do tego, czy pacjent zostanie zakwalifikowany do przeprowadzenia operacji.

Efekty zabiegu

Podniesienie pośladków to jeden z zabiegów, który wymaga szczególnego okresu rekonwalescencji. W tym czasie należy unikać wszelkiego wysiłku, spania na plecach, a także przybrania na wadze – może to zaburzyć uzyskane efekty, dlatego bardzo istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Zabieg podniesienia pośladków zapewnia widoczne ujędrnienie i napięcie skóry, pośladki zostają unieniosne, co widać od razu po operacji. Zaraz po zabiegu można zauważyć jednak także obrzęk oraz zasinienie, które będą stopniowo zanikać. 

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.

tel. 71 772 42 70 lub 601 345 185    office@noaclinic.pl

ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław

www.noaclinic.pl