Jak zrobić hybrydy? Manicure hybrydowy krok po kroku.

Stylizacja, która wygląda na paznokciach perfekcyjnie nawet do kilku tygodni? Efekt zadbanych dłoni możesz osiągnąć dzięki manicure hybrydowemu. To metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Do zalet manicure hybrydowego zaliczamy przede wszystkim jego trwałość. Lakiery hybrydowe nie ulegają zniszczeniu nawet podczas codziennych obowiązków. Dlatego też tak wiele Pań decyduje się właśnie na nie. Jak dokładnie przebiega proces wykonywania manicure hybrydowego? Tego dowiesz się po przeczytaniu tego artykułu.

Krok 1: Nadanie kształtu i odpowiedniej długości paznokciom

Migdałki, kwadraty, a może trumienki? Każdą stylizację manicure hybrydowego rozpoczyna się od nadania kształtu paznokciom. W tym momencie zajmujemy się również ich długością. Czynność tą wykonuje się za pomocą pilnika o odpowiedniej gradacji. Stylistka pomoże Ci dopasować kształt, który będzie u Ciebie najkorzystniej wyglądał.

Krok 2: Usunięcie narastających skórek

Dla estetycznego efektu manicure hybrydowego konieczne jest usunięcie narastających skórek. Można to zrobić za pomocą metalowego kopytka i cążek. Brak odpowiedniej pielęgnacji skórek powoduje, że nawet najlepiej wykonany manicure hybrydowy straci na swojej efektywności.

Krok 3: Zmatowienie płytki paznokcia

Do zmatowienia płytki paznokcia wykorzystuje się bloczek polerski. Na czym polega ta czynność? Na pozbyciu się połysku. Efekt ten osiągniemy dzięki delikatnemu spiłowaniu wierzchniej, błyszczącej warstwy paznokcia.

Krok 4: Odtłuszczenie płytki paznokcia

Do tego kroku potrzebne są waciki bezpyłowy nasączone odtłuszczaczem, które przykłada się do płytki. Czynność tą należy wykonać ze szczególnym zwróceniem uwagi na to, by waciki dochodziły do wszelkich zakamarków przy skórkach.

Krok 5: Nakładanie bazy

To ostatni krok przed nałożeniem lakieru hybrydowego. Baza sprawi, że paznokcie nie ulegną przebarwieniom oraz nie zostaną uszkodzone. To od niej zależy przyczepność hybrydy i cała trwałość stylizacji. Po jej nałożeniu utwardza się ją w lampie UV. 

Krok 6: Czas na lakier hybrydowy

Wybór koloru to dla klientki nie lada wyzwanie. Różnorodne kolory przyciągają i zachwycają. Neony, odcienie nude i wiele więcej. Lakier hybrydowy tak samo, jak bazę należy utwardzić w lampie UV. 

Krok 7: Nałożenie topu

Top hybrydowy to ostatni lakier, który utrwala cały manicure hybrydowy. Jest to tak zwana utrwalająca warstwa nawierzchniowa, która nadaje płytce piękny połysk.

Krok 8: Użycie odtłuszczacza oraz oliwki

Na koniec płytkę każdego paznokcia ponownie przemywa się odtłuszczaczem, a w dłonie wsmarowuje się oliwkę. Takim oto sposobem stylizacja manicure hybrydowego jest gotowa.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy dla paznokci. Zajmuje około 1,5 godziny. Dzięki niemu możesz cieszyć się pięknymi i zadbanymi dłońmi. 

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.