Zalety liposukcji infradźwiękowej

Piękne ciało do lata bez wysiłku? Wystarczy zainteresować się liposukcją, która jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem modelowania sylwetki. Jej wyjątkowość polega na tym, że działa kompleksowo – bez problemu umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha, ramion, pośladków czy innych problematycznych miejsc.

Większość osób nadal kojarzy jednak tylko tę podstawową metodę jej wykonywania, natomiast technologia zdążyła się rozwinąć, a o ludzkim ciele wiemy coraz więcej. Obecnie jednym z popularniejszych zabiegów jest liposukcja infradźwiękowa.

Czym jest liposukcja infradźwiękowa?

Ten rodzaj zabiegu wykorzystuje innowacyjną technologię, jaką jest system N.i.L., a przewaga liposukcji infradźwiękowej nad tradycyjną polega na tym, że jest ona bardzo delikatna. Podczas odsysania tłuszczu wykorzystuje się bowiem głowicę, która działa za pomocą sprężonego powietrza, które gwarantuje jej subtelny ruch.

Liposukcja infradźwiękowa – zalety

Zalety są oczywiste – zabieg pozwala na usunięcie zbędnego tłuszczu i wymodelowanie sylwetki. Jednak przy wyborze metody warto zwrócić uwagę również na dodatkowe korzyści, które oferuje liposukcja infradźwiękowa.

Przede wszystkim, jest to dużo bardziej precyzyjna metoda, która pozwala dotrzeć do trudniej dostępnych oraz delikatnych miejsc. Zapewnia to:

  • Redukcję tkanki tłuszczowej,
  • Wymodelowanie sylwetki,
  • Korektę po wcześniejszych, nieudanych zabiegach,
  • Nadanie sylwetce odpowiednich proporcji,
  • Równomierne usunięcie tłuszczu, bez możliwości powstania nierówności na ciele.

Poza efektami, których oczekuje pacjent, ta metoda jest polecana również ze względu na jej mniej inwazyjne oddziaływanie na organizm – jest więc po prostu bardzo bezpieczna. Wbudowany system blokuje głowicę, gdy napotka na tkankę nietłuszczową, co zapobiega ewentualnym obrażeniom ciała i powikłaniom. Co więcej, wykorzystywane infradźwięki tworzą z tłuszczu emulsję, która następnie zostaje delikatnie odessana – a to minimalizuje powstawanie siniaków, obrzęków oraz krwawienie.

Wiele osób nie decyduje się na zabieg, ze względu na strach i obawę przed bólem. W takim przypadku również powinni zdecydować się na liposukcję infradźwiękową, ponieważ wykorzystywane urządzenie wpływa na receptory bólowe, redukując bolesne odczucia i dodatkowo chroniąc przed obrażeniami termicznymi tkanek.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.