Zabiegi ujędrniające biust – czy warto?

Cierpliwość kobiet jest ograniczona i w pewnym momencie decydują się na zabiegi ujędrniające biust, aby nie musieć dłużej zmagać się z ich nieestetycznym wyglądem. Wiele z nich ma obiekcje i boi się tak poważnej operacji, jednak kuszą je niesamowite efekty. Jeżeli Ty również rozważasz tego typu zabieg, to koniecznie sprawdź, czy warto.

Kto kwalifikuje się do zabiegu?

Na ujędrnienie biustu, z pomocą chirurgii plastycznej, może liczyć każda kobieta, która nie jest zadowolona z wyglądu i kondycji swoich piersi. Najczęściej są to panie po ciąży, które dodatkowo karmiły piersią, a ich biust utracił jędrność i elastyczność, którą cieszyły się jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Na konsultacje zgłaszają się też kobiety po spektakularnej utracie wagi lub te, które dopadł proces starzenia.

Chirurgia plastyczna, a ujędrnienie piersi

Dla kobiet, które pragną szybkiego i spektakularnego efektu, polecamy operację plastyczną. Jedną z nich jest podniesienie piersi (lifting), które ma na celu przywrócenie jędrności, ich wymodelowanie, a także nadanie pożądanego kształtu. Jest to sposób na długotrwałe efekty, jednak wiąże się z pewnymi obowiązkami. Żeby utrzymać efekt jędrności, trzeba między innymi zmienić tryb życia i nawyki żywieniowe. Jest to ważne, ponieważ ponowne przybranie na wadze i kolejna ciąża mogą sprawić, że piersi wrócą do stanu przed operacją – a tego z pewnością nie chce żadna kobieta. Dodatkowym sposobem, który pomaga w utrzymaniu skóry w jak najlepszej kondycji, jest stosowanie po zabiegu odpowiednich kosmetyków, na przykład specjalistycznych kremów. Pomocne są także ćwiczenia tych partii ciała, które chronią skórę przed zwiotczeniem.

Ujędrnienie biustu zapewnia także popularne wśród kobiet powiększanie piersi, które jednocześnie może być uzupełnieniem operacji wspomnianej wyżej. Ten zabieg polega na nadaniu piersiom wymarzonej wielkości za pomocą specjalnie dobranych implantów silikonowych. Poza natychmiastowym efektem powiększenia, pacjenta może się cieszyć wymodelowaniem oraz ujędrnieniem.

W przypadku zarówno liftingu, jak i powiększenia piersi, na ostateczne rezultaty trzeba trochę poczekać (około 3-6 miesięcy), a przestrzeganie zaleceń podczas rekonwalescencji jest niezwykle istotne. Efekty są jednak długotrwałe, więc zdecydowanie warto zdecydować się na oba zabiegi ujędrniające biust.

Ujędrnienie biustu bez operacji

Kobiety, których piersi nie uległy dużej deformacji, a jedynie chcą delikatnie poprawić ich jędrność, nie muszą decydować się od razu na skomplikowane i poważne operacje plastyczne. W niektórych przypadkach wystarczy po prostu medycyna estetyczna, która wpływa na poprawę kondycji, a trwa tylko kilkadziesiąt minut i w większości nie wymaga wielodniowej rekonwalescencji.

Jednym z zabiegów, który potrafi zdziałać cuda, to Exilis – nowoczesna metoda ujędrniająca wybrane partie ciała, która działa dzięki zastosowaniu ultradźwięków i radiofrekwencji.Ten zabieg jest całkowicie bezbolesny, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Pacjentka zyskuje ujędrnienie i poprawę napięcia skóry, a także redukcję rozstępów, które często pojawiają się na biuście.

Zabiegi ujędrniające biust nie mogłyby istnieć bez mezoterapii mikroigłowej, dostarczającej naszej skórze prawdziwy koktajl składników aktywnych. Co nam to daje? Naturalne procesy zachodzące w skórze zostają pobudzone, dzięki czemu wzrasta produkcja włókien kolagenowych oraz elastynowych. Pożądane efekty, których może się spodziewać pacjentka, to głębokie nawilżenie, poprawa napięcia, elastyczności oraz jędrności skóry. Ta metoda również nie wymaga żadnych wyrzeczeń – mezoterapię można stosować przez cały rok, a jej efekty są widoczne po 48 godzinach.

Czy warto poddać się zabiegom ujędrniającym biust?

Zabiegi ujędrniające biust dzielimy na te wymagające poważnej ingerencji w organizm człowieka, a także te, które można wykonać nawet bez żadnego przygotowania pacjentki. W obu przypadkach efekty są zdumiewające i wpływają na poczucie wartości kobiet oraz pozbycie się kompleksów.

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.