Liposukcja brzucha – wskazania i przebieg zabiegu

Liposukcja brzucha to metoda odsysania tłuszczu, która jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych zabiegów. Nic dziwnego, ponieważ jest to sposób na pozbycie się problemu bez większego wysiłku, a z osiągnięciem długotrwałych efektów.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Liposukcję przeprowadza się głównie w celu wymodelowania sylwetki i wyrównania proporcji ciała – pozwala to pozbyć się boczków czy zyskać płaski brzuch. Nie jest to jednak zabieg, po który powinien sięgać każdy, w przypadku tylko lekkiego nadmiaru tłuszczu. Poleca się go głównie pacjentom, u których nie widać zadowalających efektów długotrwałych ćwiczeń oraz diety – potrzebują więc oni profesjonalnej pomocy w rozbiciu tkanki tłuszczowej.

Liposukcja brzucha to także świetne rozwiązanie dla osób, które mają problem z wahaniami masy ciała. Dzięki odpowiedniej metodzie oraz precyzyjnemu usunięciu tkanki, nie będzie się ona więcej odnawiała w problematycznym miejscu – pozwala to na uniknięcie cyklicznego przyrostu wagi. Należy jednak przestrzegać ścisłej diety! W innym wypadku można doprowadzić do zbierania się tłuszczu wokół fragmentu, który został poddany zabiegowi, co nie jest ani zdrowe, ani estetyczne.

Liposukcja brzucha – przebieg zabiegu

Liposukcja trwa zazwyczaj kilka godzin i wykonuje się ją w znieczuleniu – w zależności od obszaru ciała oraz decyzji lekarza, może być ono miejscowe lub ogólne. Na samym początku wykonuje się precyzyjne nacięcia na skórze, w miejscu, z którego chcemy się pozbyć tkanki tłuszczowej. Następnie lekarz wkłuwa się w nie kaniulą, rozbija płaty tłuszczu i go odsysa.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.