Exilis – jak przebiega modelowanie sylwetki?

Pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej to marzenie wielu osób, przez co bardzo popularne są takie zabiegi jak liposukcja czy plastyka brzucha. Są to jednak bardzo inwazyjne metody, co niektórych skutecznie zniechęca. Czy jest więc sposób na wymodelowanie sylwetki bez ćwiczeń, diety i skalpela? Odpowiedzią jest Exilis, czyli innowacyjny zabieg na ciało.

Czym jest Exilis?

Exilis to bezinwazyjny zabieg, który pozwala pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej. Swoją skuteczność zawdzięcza zastosowaniu jednocześnie ultradźwięków i radiofrekwencji, co pozwala dotrzeć do nawet trudno położonej tkanki.

Zabieg jest bezbolesny, więc można wykonać go na każdej części ciała, a wcześniejsze przygotowanie nie jest konieczne. Określony fragment ciała jest ogrzewany do temperatury około 40 stopni Celsjusza. To wysoka temperatura ułatwia “rozbicie” tkanki tłuszczowej i przyspiesza jej metabolizm. 

Efekty po zabiegu są niemalże natychmiastowe, jednak aby były zadowalające, zaleca się wykonanie minimum czterech serii, których częstotliwość wykonania zależy od sylwetki pacjenta oraz ilości zbędnej tkanki. Dodatkowo w szybszym wymodelowaniu pomaga lekka dieta, która powinna obowiązywać przez cały okres kuracji.

Exilis to nie tylko modelowanie!

Zabieg na ciało Exilis jest wykonywany w celu wysmuklenia sylwetki, jednak ma też wiele “efektów ubocznych”, którymi pacjent może się cieszyć już po pierwszym zabiegu:

  • ujędrnienie
  • redukcja cellulitu
  • redukcja rozstępów
  • pobudzenie produkcji kolagenu
  • uelastycznienie

Czy modelowanie sylwetki jest dla każdego?

Zabieg Exilis jest przeznaczony dla osób, które marzą o smukłym i jędrnym ciele, a nie są w stanie osiągnąć tego za pomocą ćwiczeń. Tak jak każdy zabieg, Exilis nie jest jednak dla każdego i bardzo ważne jest poinformowanie lekarza o wszelkich dolegliwościach, które mogą okazać się przeciwskazaniem.

Exilis nie może zostać wykonany między innymi u pacjentów z chorobą nerek, zakrzepowym zapaleniem żył, epilepsją, niewydolnością serca, a także przyjmujących antybiotyki. Co więcej, z zabiegu muszą zrezygnować kobiety w ciąży oraz w trakcie menstruacji.

Cena zabiegu Exilis

Zabieg Exilis, polegający na modelowaniu jednej partii ciała, kosztuje 300 zł. Warto jednak pamiętać, że decydując się na pakiet zabiegów można sporo zaoszczędzić – za kurację składającą się z czterech zabiegów zapłacimy więc jedynie 1000 zł.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.