Plastyka brzucha Wrocław

Plastyka brzucha, czyli korekcja powłok brzusznych, polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i skóry, przede wszystkim ze środkowej i dolnej części brzucha. Jest to coraz bardziej popularny zabieg, ponieważ zwiotczała i obwisła skóra powstaje zwykle w wyniku procesów starzenia, szybkiej utraty znacznej masy ciała, jak również wskutek przebytej ciąży. Są to powszechne problemy, dotykające wiele kobiet. Plastyka brzucha nie jest jednak zabiegiem wykonywanym jedynie w celach estetycznych. Nadmiar tkanki w fałdzie brzusznym powoduje także obciążenie kręgosłupa, które może mieć poważne skutki zdrowotne.

Przygotowanie do zabiegu

Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu plastyki brzucha jest dobry ogólny stan zdrowia i prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodne (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.). Można przyjmować jedynie Paracetamol, a dodatkowo, wskazane jest również dawkowanie witaminy C (Rutinoscorbin). Bezpośrednio przed operacją należy usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe oraz zmyć lakier z paznokci. Plastyka brzucha wymaga również spożycia przed nią diety lekkostrawnej oraz wypróżnienia poprzedniego dnia, a w przypadku kobiet, ważne jest, aby zabieg odbywał się po miesiączce.

Efekty zabiegu

Plastyka brzucha w naszej wrocławskiej klinice daje efekt płaskiego brzucha, a także redukuje niechciane „boczki” oraz rozstępy skóry brzucha. Efekt pierwotny operacji jest widoczny zaraz po zabiegu, natomiast w osiągnięciu dalszego modelowania sylwetki pomaga wspomaganie efektów zabiegu poprzez stosowanie diety i odpowiednich  ćwiczeń fizycznych. Poprawa sylwetki oraz wyglądu brzucha wpływa znacząco na samopoczucie i pewność siebie pacjenta, a to także są efekty, które zapewnia prawidłowo przeprowadzona plastyka brzucha.

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.