Liposukcja infradźwiękowa Wrocław

Innowacyjna technologia leczenia

W naszej klinice korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu – system N.I.L. (Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja). To małoinwazyjna technologia, która dzięki swojej delikatności daje możliwość odsysania tkanek tłuszczowych i ich późniejszej transplantacji. Głowica za pomocą sprężonego powietrza, wprowadza końcówkę urządzenia w subtelny, nutacyjny ruch, dzięki któremu proces liposukcji przebiega dużo bardziej precyzyjnie. Niekwestionowaną zaletą stosowania tej innowacyjnej technologii, jest możliwość bezpiecznego dotarcia do trudno dostępnych oraz delikatnych partii ciała, dzięki czemu, liposukcja infradźwiękowa zapewnia pacjentom wymarzone efekty – bez ryzyka uszkodzenia tkanki lipidowej. Co więcej, odessany tłuszcz może zostać wykorzystany ponownie już pod czas tej samej operacji. 

Urządzenie zawiera:

  • Najnowszej generacji głowicę EVAMATIC 5®
  • System ssania i powrotnej infiltracji tłuszczu
  • Zestaw końcówek dopasowanych do budowy tkanki tłuszczowej
  • System bezpieczeństwa

Cel zabiegu:

Zabieg liposukcji infradźwiękowej wykonujemy w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej, wymodelowania sylwetki, korekt po wcześniejszych mało satysfakcjonujących zabiegach liposukcji, dokonanych innymi technikami, a także nadania wybranym okolicom anatomicznych, właściwych i pożądanych proporcji. Idealnie sprawdza się przy zabiegach redukcji, rekonstrukcji i powiększenia piersi.

Zabieg polecamy osobom niezadowolony ze swojej sylwetki, które chcą się pozbyć tkanki tłuszczowej ze swojego ciała. Korzystanie z liposukcji infradźwiękowej wykorzystywane jest nie tylko w przypadku osób otyłych – odsysamy tłuszcz także z miejsc, na które nie działają ćwiczenia, takich jak kolana czy wzgórek łonowy. Zabieg zalecany jest również w przypadku schorzeń, takich jak ginekomastia.

Bezpieczeństwo

Sprzęt wykorzystywany w naszej klinice posiada wbudowany aktywny system bezpieczeństwa, dzięki któremu głowica blokuje się, gdy napotyka tkankę nietłuszczową. Sprawia to, że liposukcja infradźwiękowa jest wyjątkowo bezpiecznym zabiegiem, co zapewnia między innymi stosunkowo krótki czas hospitalizacji oraz możliwość wykonywania zabiegu w takich miejscach jak szyja czy miejsca intymne.

Redukcja krwiaków, siniaków i obrzęków

Wytwarzane podczas zabiegu infradźwięki wnikają głęboko w strukturę tłuszczu, tworząc z nich emulsję tłuszczową, która następnie zostaje bardzo delikatnie odessana. Następuje to w łagodny sposób, dzięki czemu jesteśmy w stanie zminimalizować krwawienie u pacjenta.

Zminimalizowany ból

Zabieg liposukcji infradźwiękowej jest wyjątkowy pod względem odczuwania przez pacjenta jego przebiegu. Działanie wykorzystywanego przez nas urządzenia wpływa na receptory bólowe, działając jak naturalny środek przeciwbólowy. Dodatkowo brak nagrzewania się końcówki oznacza absolutny brak występowania obrażeń termicznych tkanek. Zapewnia to nieoceniony komfort pacjentowi oraz brak negatywnych odczuć.

Brak nierówności

System tłoków zapewnia jednorodną infiltrację z tym samym ciśnieniem, niezależnie od rodzaju tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdza się w niwelowaniu wszelkich niedoskonałości po zabiegach dokonanych innymi metodami.

Przebieg liposukcji infradźwiękowej we Wrocławiu

Liposukcja infradźwiękowa to kilkuetapowy proces, wymagający odpowiedniego przygotowania – zarówno przez lekarza, jak i przez pacjenta. W Noa Clinic stawiamy przede wszystkim na komfort badanego, dlatego zaopiekujemy się Tobą od momentu rozpoznania potrzeby, aż do uzyskania finalnych efektów.

Wywiad z lekarzem

Każdy zabieg wymaga konsultacji oraz odpowiedniego przygotowania ze strony lekarza i pacjenta. Na pierwszym spotkaniu decydujemy czy pacjent kwalifikuje się do jego wykonania, informujemy o wszelkich przeciwwskazaniach i zaleceniach, do których pacjent musi się stosować. W przypadku pozytywnej oceny ustalamy termin zabiegu i kierujemy na niezbędne badania.

Badania wstępne

Bezpieczna liposukcja infradźwiękowa uwzględnia ogólny stan pacjenta. W trosce o Twoje zdrowie, przed każdym zabiegiem kierujemy Cię na podstawowe badania, które możesz wykonać również w naszej klinice. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem przebytych chorób, przeciwwskazań i jego oczekiwań.

Wykonywanie zabiegu

Liposukcja infradźwiękowa to zabieg, który odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa ok. 1–2 godzin. Podczas jego wykonywania, chirurg robi na skórze 3–5 mm nacięcia, przez które wprowadza pod skórę kaniulę połączoną z urządzeniem ssącym i odsysa zbędny tłuszcz.

Okres hospitalizacji pacjent jest stosunkowo krótki, ponieważ zostaje on w Noa Clinic pod obserwacją przez 24 godziny. Po tym czasie, zostaje zwolniony do domu, jednak musi brać pod uwagę jeszcze okres rekonwalescencji. W zależności od rozległości zabiegu trwa on zaledwie 1–2 tygodni, a po tym czasie możliwy jest powrót do pracy zawodowej. W tym okresie następują też zmiany opatrunków oraz niezbędne kontrole lekarskie, które są niezbędne dla bezpiecznego funkcjonowania pacjenta. Ze względu na rodzaj zabiegu, w większości jego efekty są widoczne od razu po zabiegu – szczególnie, gdy usuwana jest znaczna ilość tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty pacjent zauważy jednak dopiero po zakończeniu okresu rekonwalescencji, gdy obrzęk zostanie zredukowane, a tkanki się wygoją.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.