Lifting twarzy Wrocław

Lifting twarzy jest zabiegiem polegającym na odmłodzeniu skóry, przywróceniu jej odpowiedniego naprężenia czy też nadaniu efektu wygładzenia, które z wiekiem zostaje utracone, a owal twarzy ulega zmianie – dzieje się tak między innymi poprzez zanik włókien kolagenu w skórze, które są odpowiedzialne za utrzymanie elastycznego stanu skóry.  Lifting twarzy przeprowadza się w celu wypełnienia zmarszczek i bruzd, między innymi na skroniach, czole i policzkach. Zabieg polega na naciąganiu przez chirurga skóry, po uprzednim nacięciu jej w mało widocznych miejscach – wzdłuż linii włosów, aż do skóry za uszami. Takie miejsce wykonania nacięcia zmniejsza późniejszą widoczność blizn, powstałych podczas zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Lifting twarzy wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych, których wykonanie zostanie zlecone pacjentowi przez lekarza – obejmują one między innymi wykonanie morfologii. Żeby lifting twarzy został przeprowadzony bez ryzyka powikłań, dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny oraz innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy, a także jego pochodnych (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.), aby nie utrudniać krzepnięcia krwi. W tym czasie można przyjmować jedynie Paracetamol. Dodatkowo, w celu zmniejszenia zasinień, które mogą się pojawiać po zabiegach takich jak lifting twarzy,  zalecamy zażywać Rutinoscorbin przez 3 tygodnie przed zabiegiem (2 tabletki 3 razy dziennie). Bezpośrednio przed operacją, każdy pacjent musi też starannie usunąć makijaż, zdjąć szkła kontaktowe, zmyć lakier z paznokci.

Efekty zabiegu

Dzięki zastosowanej metodzie, twarz nie traci naturalnego wyglądu i mimiki, natomiast blizny są ukryte na linii włosów, przez co są niemal niewidoczne. Lifting twarzy zapewnia odzyskanie przez skórę sprężystości, zmarszczki zostają wygładzone, a kontur twarzy jest wyraźnie poprawiony, co wpływa bezpośrednio na odzyskanie młodego wyglądu przez pacjenta i pozbycie się najwidoczniejszych oznak stażenia. Po wykonaniu zabiegu wyraz twarzy ulega pozytywnej metamorfozie, podobnie jak samopoczucie pacjenta, ponieważ lifting twarzy nie tylko przywraca pacjentom świetlisty, atrakcyjny wygląd – sprawia także, że mogą się oni poczuć się bardziej pewnymi siebie, co przekłada się na wiele sfer ich życia. Widoczne naciągnięcie skóry twarzy dostrzegalne jest bezpośrednio po zabiegu, jednak finalne i zadowalające efekty pojawiają się po zejściu obrzęku z twarzy, który może utrzymywać się przez kilkanaście dni po zabiegu.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.