Jak wyszczuplić twarz?

Osoby zaczynające swoją przygodę z poprawą wyglądu często decydują się na wyszczuplenie twarzy. Jest to w zupełności zrozumiałe, ponieważ wpływa to na młodszy wygląd, a także na ogólne postrzeganie sylwetki. Operacje plastyczne nadal budzą jednak niemały lęk i wiążą się długą rekonwalescencją, dlatego na popularności zyskały zabiegi medycyny estetycznej. Sprawdź, jak z ich pomocą skutecznie wyszczuplić twarz.

Wolumetria

W walce o szczupłą twarz zdecydowanie pomaga kwas hialuronowy. I choć kojarzy się on przede wszystkim z powiększaniem ust, to kwas można z powodzeniem wykorzystać do modelowania buzi.

Wolumetria z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polega na jego wstrzykiwaniu w wybrane partie twarzy. Celem jest wypełnienie ubytków oraz nadanie skórze elastyczności. Za pomocą wolumetrii można między innymi wymodelować kości policzkowe, podnieść policzki, wypełnić bruzdy, wykonturować żuchwę. Efekty zabiegu sprawiają, że twarz jest wymodelowana, a jej uwydatnione partie wpływają na to, że twarz wydaje się optycznie szczuplejsza.

Lipoliza iniekcyjna

To hit w klinikach medycyny estetycznej, który pokochali pacjenci. Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wstrzyknięcie pod skórę specjalnej substancji – powoduje ona zniszczenie komórek, a w rezultacie tłuszcz zostaje wydalony z organizmu.

Lipoliza daje bardzo szybkie efekty i jest małoinwazyjna, przez co poleca się ją osobom nie zdolnym do skorzystania z operacji plastycznej. Co więcej, jest to bardzo precyzyjny zabieg, stworzony z myślą o redukcji tkanki w konkretnych obszarach ciała (np. na podbródku), dlatego zmiany są zauważalne i trwałe.

HIFU

Kolejny nieoperacyjny zabieg to HIFU, do którego wykorzystuje się wiązki fal dźwiękowych. Jest to świetna metoda liftingująca twarz, najczęściej wykonywana w celu usunięcia drugiego podbródka lub zredukowania worków pod oczami.

HIFU to alternatywa dla pacjentów, którzy nie chcą, by pod ich skórę wstrzykiwać obce substancje. Zabieg jest bezbolesny, a efekty są widoczne od razu po wizycie w gabinecie.

Botoks

Jednym z powodów posiadania większej twarzy mogą być zbyt rozwinięte mięśnie żuchwy. W takim przypadku zalecana jest toksyna botulinowa, czyli popularny botoks. Substancja ta wpływa rozluźniająco na mięśnie oraz zapobiega zaciskaniu szczęki. Pacjent po zabiegu zyskuje wymodelowaną żuchwę oraz policzki, a tym samym szczuplejszą twarz. Dla utrzymania rezultatów, zabieg warto powtarzać co około 8-10 miesięcy.

Opisane przez nas zabiegi łączy mała inwazyjność, a także natychmiastowe i trwałe efekty. Co więcej, inaczej niż w przypadku chirurgii plastycznej, pacjent dochodzi do siebie tylko przez kilka godzin lub maksymalnie kilka dni! Należy jednak pamiętać, że zabieg powinien być dobrany do naturalnych predyspozycji naszej twarzy – jej kształtu oraz stanu skóry. Zalecamy więc umówienie się na konsultację w Noa Clinic, podczas której zostanie dobrana odpowiednia metoda.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.