Jak odmłodzić twarz? Kompleksowy lifting twarzy dla mężczyzn.

Upływ czasu nie oszczędza nikogo. Do oznak starzenia się skóry należą zmarszczki, zwłaszcza mimiczne, utrata elastyczności skóry i obniżenie owalu twarzy. Mężczyznom, którzy chcą odjąć sobie lat i odmłodzić twarz, oferujemy kompleksowy zabieg liftingu.

Na czym polega lifting twarzy?

Lifting twarzy dla mężczyzn to zabieg odmładzający, który ma na celu usunięcie nadmiaru obwisłej skóry. Poprawia to jej elastyczność i napięcie oraz koryguje owal twarzy, który z biegiem czasu utracił dawny kształt. Jest to inwazyjna procedura z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Podczas liftingu chirurg plastyczny naciąga wiotką skórę oraz delikatnie nacina i przesuwa osłaniającą mięśnie powięź SMAS, dzięki czemu twarz staje się sprężysta i odmłodzona. Po takim zabiegu skóra lepiej układa się na mięśniach, a twarz nie traci swojej naturalnej mimiki. Nacięcia wykonujemy w mało widocznych miejscach, jak na przykład:

  • na skroni,
  • w uchu,
  • za uchem.

Jak przygotować się do zabiegu liftingu twarzy?

Jak wspominaliśmy, lifting twarzy dla mężczyzn jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Z tego powodu warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu jest dobry stan zdrowia, prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Jeśli stan pacjenta nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu, niezbędne jest leczenie i powrót do kliniki medycyny estetycznej po poprawie wyników. Już na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy i jego pochodnych (np. Pyralgina, Ketonal, Ibufen, Ibuprofen, Majamil itp.) oraz aspiryny. Jedynym lekiem przeciwbólowym, jaki jest dopuszczalny przed liftingiem jest Paracetamol. W Noa Clinic zalecamy zażywanie przez 3 tygodnie przed zabiegiem Rutinoscorbinu (2 tabletki 3 razy dziennie) w celu zmniejszenia zasinień po operacji.

Bezpośrednio przed zabiegiem liftingu twarzy należy starannie zmyć makijaż, wyjąć szkła kontaktowe i zdjąć z paznokci manicure, niezależnie od tego, czy jest to tradycyjny lakier, czy produkt hybrydowy lub żel.

Efekty liftingu twarzy dla mężczyzn – jakie są i kiedy stają się widoczne?

Lifting twarzy dla mężczyzn jest poważnym zabiegiem chirurgicznym, dlatego jego efekty nie są widoczne natychmiastowo. Tuż po operacji należy przygotować się na opuchliznę i zasinienia na twarzy. Aby w pełni zauważyć rezultaty należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ostateczny efekt liftingu twarzy dla mężczyzn będzie widoczny dopiero po zejściu obrzęku i zasinień oraz wygojeniu blizn.

Stosowana przez chirurgów Noa Clinic metoda sprawia, że twarz po odmłodzeniu nie traci naturalnego wyglądu i mimiki. Powstające przy zabiegu blizny są ukryte na linii włosów, przez co na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Skóra twarzy odzyskuje dawną sprężystość i jędrność, a zmarszczki zostają widocznie wygładzone. Poprawie ulega także kontur twarzy.

Gdzie najlepiej wykonać zabieg liftingu?

Dobrze wykonany lifting twarzy dla mężczyzn jest bezpieczny i daje pozytywne efekty. Należy jednak pamiętać, że to poważny zabieg, który musi być przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę. Chirurdzy z Noa Clinic to kadra młodych ludzi z ogromną pasją, wiedzą i co najważniejsze, z wykształceniem i umiejętnościami. Wykorzystujemy nowoczesne metody i sprzęt, współpracujemy ze świetnymi lekarzami chirurgii i anestezjologii, by zapewnić naszym pacjentom najwyższe bezpieczeństwo. Już dziś zapisz się przez naszą stronę internetową na konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.