Zabiegi ujędrniające biust po porodzie

Panie chcące ujędrnić biust często obawiają się skomplikowanych operacji, wiążących się z bólem i długą rekonwalescencją. Tymczasem, z pomocą wielu zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej również jesteśmy w stanie osiągnąć efekt pięknej, młodej i napiętej skóry. Zapraszamy do poznania najpopularniejszych zabiegów ujędrniających biust, które pokocha każda kobieta po porodzie!

Zabiegi ujędrniające – dlaczego warto?

Przede wszystkim każdy z nich sprawia, że biust po porodzie staje się znów pięknie ujędrniony, a skóra jest wyraźnie młodsza i pełna blasku. Jest to zdecydowanie świetne rozwiązanie dla pań, które po ciąży nie czują się dobrze we własnym ciele lub po prostu chcą dodatkowo o siebie zadbać. Co więcej, kliniki oferują wiele nieinwazyjnych zabiegów, dlatego osoby obawiające się większej ingerencji mogą bez obaw z nich skorzystać.

Ulubione zabiegi mam

Każda kobieta jest inna i każda ma inne oczekiwania. Mimo to, istnieje kilka zabiegów, które pokocha każda z pacjentek po ciąży, bo są one po prostu bardzo skuteczne.

Mezoterapia igłowa to hit z zakresu medycyny estetycznej. . Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę specjalnie opracowanego koktajlu odżywczego, który działa przeciwstarzeniowo. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie minimum czterech zabiegów, jednak pierwsze efekty są widoczne już po 48 godzinach – skóra jest wyraźnie napięta, nawilżona i odżywiona, a do tego zostają pobudzone naturalne procesy w niej zachodzące.

Innym polecanym zabiegiem jest fibryna bogatopłytkowa, wyjątkowo bezpieczna dla kobiet po porodzie. Wszystko dlatego, że fibryna jest pozyskiwana z krwi pacjentki, a to zapobiega reakcjom alergicznym. Po wykonaniu zabiegu z wykorzystaniem fibryny, piersi stają się odmłodzone i odżywione, a struktura skóry jest naprawiona i zregenerowana. Skóra na biuście po takim zabiegu jest też dużo lepiej ukrwiona i bardziej sprężysta. Dodatkowo warto zaznaczyć, że fibryna wykazuje działanie wpływające na zmniejszenie widoczności blizn – może więc pomóc kobietom, które borykają się z rozstępami po karmieniu piersią.

Podobne działanie do fibryny wykazuje osocze bogatopłytkowe, które również jest naturalną metodą odmładzającą. Po zabiegu skóra na piersiach jest wygładzona, ujednolicona, bardziej elastyczna i ujędrniona.

A może jednak operacja plastyczna?

Wspomniane zabiegi zapewniają świetne efekty na skórze, jednak nie każdą kobietę mogą usatysfakcjonować. Wszystkie kuracje wymagają bowiem wykonania serii zabiegów, a efekty nie są wieczne – zabiegi muszą być regularnie powtarzane, zazwyczaj po około roku. Z tego względu, kobiety po porodzie często decydują się również na wykonanie operacji piersi, która polega na ich powiększeniu, podniesieniu lub połączeniu obydwu tych metod. W tym przypadku efekty są trwałe, dlatego przed podjęciem decyzji należy umówić się na konsultację z lekarzem, który wyjaśni przebieg takich interwencji.

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.