Mezoterapia igłowa Wrocław

Mezoterapia igłowa, to zabieg o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, który w ostatnim czasie stał się wyjątkowo popularną metodą profilaktyki antystarzeniowej. Jego skuteczność polega na zastosowaniu nakłuć oraz regenerującego koktajlu składników aktywnych, dzięki którym pobudzone zostają naturalne procesy zachodzące w skórze. Wcześniejsze nakłucie skóry umożliwia substancjom odżywczym lepsze wchłonięcie oraz dotarcie do najgłębszych tkanek. 

Najważniejszym efektem mezoterapii igłowej jest przede wszystkim zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, które następuje po wykonaniu zabiegu. Rewitalizacja i pobudzenie skóry do odnowy wpływa także na jędrność i jej młody wygląd. Dodatkowo, mezoterapia igłowa, swoim działaniem prowokuje skórę do intensywnej przebudowy. 

Przygotowanie do zabiegu

Niekwestionowanym plusem mezoterapii igłowej jest to, że zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą. Mezoterapia igłowa nie powoduje także nadwrażliwości na słońce, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowana przez cały rok, niezależnie od pogody. Zabieg trwa około 60 minut, dlatego nie jest konieczne dłuższe przygotowanie, a także późniejsza, czasochłonna rekonwalescencja.

Efekty zabiegu

Mezoterapia igłowa to połączenie mikro nakłuć oraz wysoko stężonego koktajlu regenerującego, które daje natychmiastowe efekty wygładzenia zmarszczek, głębokiego nawilżenia, poprawy napięcia, elastyczności oraz jędrności skóry. Ogromną zaletą nakłuwania jest także to, że kilka serii tego zabiegu pobudza naturalne procesy, które zachodzą w naszej skórze, poprawiając tym samym jej strukturę i funkcjonowanie. Mezoterapia igłowa w łatwy i szybki sposób sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Efekty zabiegu zauważalne są w bardzo krótkim czasie – pierwsze z nich widoczne są już po 48 godzinach. Należy jednak pamiętać, że najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów, powtarzanych w odstępach co 3-4 tygodnie. Wtedy jesteśmy w stanie uzyskać zadowalające efekty ujędrnienia i spłycenia zmarszczek, a także pobudzić wytwarzanie kolagenu i zregenerować skórę, co wpływa również na poprawę konturu twarzy i redukcję blizn.

Przeczytaj również:

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.