Dlaczego warto skorzystać z lipolizy iniekcyjnej?

Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej to problem wielu osób, a przyczyn braku efektów odchudzania można się doszukiwać na wielu płaszczyznach – bierze się pod uwagę między innymi kwestie genetyczne. Z pomocą przychodzą różnorodne zabiegi chirurgiczne, ale niezastąpione są także te mniej inwazyjne metody. Jedną z nich jest lipoliza iniekcyjna, czyli jedno z największych odkryć medycyny estetycznej.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjna metoda, która jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów niechcących (lub niemogących) korzystać z tradycyjnej liposukcji. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu w problematyczne miejsce specjalnego preparatu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową i sprawią, że zbędny tłuszcz zostaje przetransportowany do wątroby, a następnie wydalony z organizmu. Efekt? Utrata centymetrów w obwodzie i wyraźnie ujędrniona skóra!

Kiedy wykonać lipolizę iniekcyjną?

Zabieg jest wykonywany u osób, które borykają się z nagromadzoną tkanką w tłuszczową w takich miejscach jak kolana, podbródek, palce, brzuch czy plecy – są to więc obszary, na które może nie zadziałać dieta i ćwiczenia. Warto jednak wspomnieć, że lipoliza iniekcyjna nie jest w stanie całkowicie zastąpić zabiegów operacyjnych, które są stosowane przy dużym nagromadzeniu tłuszczu. Ta metoda może być wykonywana tylko miejscowo i często stanowi uzupełnienie dla liposukcji i plastyki brzucha.

Efekty lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna to zabieg bezoperacyjny, który musi być wykonywany stopniowo. Dzięki temu rezultaty są zadowalające, a pacjent nie jest narażony na ewentualne powikłania. Pierwsze efekty są widoczne już po około 3 tygodniach, jednak najlepiej działa seria kilku zabiegów, gwarantująca wymodelowanie, wygładzenie i ujędrnienie. Po zabiegu lipolizy może wystąpić lekki ból oraz nadwrażliwość skóry, jednak nie jest to długotrwały stan – dyskomfort ustępuje już po kilku dniach.

Co ważne, efekty mogą być trwałe. Warunkiem jest prowadzenie zdrowego trybu życia, który zapobiega ponownemu przybraniu na wadze.

Lipoliza iniekcyjna – czy warto?

Jak wspomnieliśmy, jest to metoda idealna dla osób, które nie mogą być poddane liposukcji. Lipoliza jest małoinwazyjna, dlatego wiąże się z minimalnym ryzykiem i nie wymaga od pacjenta dodatkowego przygotowania. Co więcej, w porównaniu do liposukcji, lipoliza nie wiąże się z długotrwałą i bolesną rekonwalescencją. Jest to więc genialne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkich efektach, a które nie mogą sobie pozwolić zrezygnowanie z codziennych zajęć.

Lipoliza iniekcyjna może być także uzupełnieniem diety i ćwiczeń. Osoby, które są ogólnie zadowolone ze swojej sylwetki, ale chcą delikatnie wymodelować pewne okolice, mogą skorzystać z zabiegu i nie martwić się operacją chirurgiczną.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.