Zaufali nam

Zobacz kto nam zaufał!

Magdalena Lubacz

Do Noa Clinic przyszłam z nadzieją, że uda się rozwiązać mój problem kompleksowo – poprawić zarówno wygląd, jak i funkcjonowanie nosa. I tak się stało! Dr Kaleciński poprawił jego projekcję i wymodelował koniuszek, a od czasu operacji odczuwam ogromną ulgę podczas oddychania. Cudowny personel zadbał o każdy szczegół, zapewniając mi maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfort po przebudzeniu.

Dominika Laskowska

Jeszcze jakiś czas temu, moje piersi bez stanika obijały się o wszystko, co możliwe, a teraz nie mogę się na nie napatrzeć! Profesjonalne podejście dr Adama Kalecińskiego oczarowało mnie od samego początku, dzięki czemu przychodząc na operację do kliniki byłam oaza spokoju – wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i się nie myliłam. Reszta personelu także jest cudowna. Już po przebudzeniu zajęła się mną przesympatyczna pielęgniarka, która cały czas przychodziła, aby sprawdzić moje samopoczucie.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.