Zaufali nam

Zobacz kto nam zaufał!

Dominika Laskowska

Jeszcze jakiś czas temu, moje piersi bez stanika obijały się o wszystko, co możliwe, a teraz nie mogę się na nie napatrzeć! Profesjonalne podejście dr Adama Kalecińskiego oczarowało mnie od samego początku, dzięki czemu przychodząc na operację do kliniki byłam oaza spokoju – wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i się nie myliłam. Reszta personelu także jest cudowna. Już po przebudzeniu zajęła się mną przesympatyczna pielęgniarka, która cały czas przychodziła, aby sprawdzić moje samopoczucie.

Magdalena Lubacz

Do Noa Clinic przyszłam z nadzieją, że uda się rozwiązać mój problem kompleksowo – poprawić zarówno wygląd, jak i funkcjonowanie nosa. I tak się stało! Dr Kaleciński poprawił jego projekcję i wymodelował koniuszek, a od czasu operacji odczuwam ogromną ulgę podczas oddychania. Cudowny personel zadbał o każdy szczegół, zapewniając mi maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfort po przebudzeniu.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.