Lek. Adam Kaleciński

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem, założyciel Noa Clinic.
Ukończył kierunek lekarski na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Karierę rozpoczynał pod kierownictwem prof. Bogdana Łazarkiewicza, a także na Oddziale Chirurgicznym Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera we Wrocławiu.

I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej uzyskał w 1997 roku z wyróżnieniem. W tamtym czasie pracował też jako asystent doktora Henryka Knakiewicza w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej. Następnie odbył staż na Oddziale Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, a po uzyskaniu II stopnia specjalizacji z chirurgii ogólnej otworzył własny gabinet.

Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywał podczas rocznego pobytu we Francji pod kierunkiem Profesora Pellerina w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Lille, a następnie w latach 2004-2005 w szpitalu Oueen Elizabeth Welewyn Garden City w Londynie.
Wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej systematycznie pogłębia na licznych szkoleniach i kongresach na całym świecie, m.in. we Włoszech, USA, Singapurze, Francji.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Dermatochirurgii i Dermatologii Estetycznej, a także Rhinoplasty Society of Europe.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.