Konsultacje

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć przed zabiegiem

Każdy, nawet najmniejszy zabieg, wymaga przeprowadzenia konsultacji z lekarzem. To właśnie wówczas zostaje ustalony przebieg operacji, a lekarz decyduje o tym, czy pacjent może zostać do niej zakwalifikowany. Po wielu rozmowach z naszymi pacjentami, zauważyliśmy, że ten temat rodzi bardzo wiele pytań, dlatego tłumaczymy, co trzeba wiedzieć dedykując się na konsultację w Noa Clinic.

Na czym polega konsultacja?

Konsultacja w naszej klinice odbywa się na miejscu i właśnie taką formę zalecamy pacjentom, bo jest to najbardziej dokładny sposób poznania ciała osoby zainteresowanej zabiegiem chirurgicznym. Jeśli jednak pacjent nie zdecyduje się na wizytę w naszej klinice, może też wysłać nam swoje zdjęcia. Wówczas, na ich podstawie, lekarz decyduje o dalszym postępowaniu.

Konsultacja to czas, podczas którego pacjent może dopytać o wszystkie nurtujące go kwestie, zadać pytania na temat operacji oraz wziąć udział w niezbędnym wywiadzie. Lekarz dopytuje między innymi o stan zdrowia pacjenta lub kieruje go na dodatkowe badania – przebieg konsultacji zależy od indywidualnego przypadku.

Konsultacja w Noa Clinic

Żeby umówić się na konsultację, należy wysłać do nas odpowiednią wiadomość, zawierającą wszelkie niezbędne informacje. W jej treści, pacjent powinien wskazać zabieg, który go interesuje oraz datę i godzinę ewentualnej konsultacji – naszym pacjentom dajemy możliwość zaproponowania terminu, aby uniknąć problemów z ich dostępnością.

Po wysłaniu wiadomości, pacjent powinien czekać na odpowiedź od naszego personelu. W zależności od osoby, kontakt może być telefoniczny lub mailowy. Jeśli forma przekazania informacji zwrotnej jest dla pacjenta szczególnie istotna, może to zaznaczyć w wiadomości.

Opłata za konsultację

Konsultacja, tak jak każda usługa, jest odpłatna. W Noa Clinic preferujemy jednak swego rodzaju “inwestycję”. Konsultacja kosztuje 200 zł, ale jeśli pacjent zdecyduje się na zabieg, to jej koszt zostanie potrącony od ceny operacji. W ten sposób, konsultacja jest całkowicie bezpłatna.

Ta zasada obowiązuje jednak wyłącznie w przypadku umówienia się na zabieg – pacjent, który odbył konsultację, ale nie zdecydował się na dalsze postępowanie, nie otrzymuje zwrotu pieniędzy.

Umówienie się na konsultację to prosta procedura, więc zalecamy to każdemu, kto zastanawia się nad zabiegiem chirurgicznym. Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś wątpliwości, lub któryś aspekt jest niejasny, zachęcamy do kontaktu – nasz personel odpowie na wszystkie pytania.

Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

71 772 42 70
665 033 582
601 345 185

Pon. – Pt.
10.00–18.00

office@noaclinic.pl

Legnicka 56,
54-204 Wrocław

Płatność za zabiegi:

  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto:
    59 1440 1390 0000 0000 1433 9183

Kontakt

Witamy w noa clinic. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką i kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych. Wszystko wykonywane jest pod okiem wykwalifikowanego zespołu specjalistów i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale operacyjne. Dla pacjentów oferujemy cztery komfortowe i klimatyzowane pokoje, w których mogą wypoczywać zarówno przed, jak i po zabiegu. Otaczamy naszych pacjentów profesjonalną opieką przez cały okres rekonwalescencji.