Zabiegi - nowoczesna medycyna estetyczna | NOA Clinic

Zabiegi kosmetologiczne

Witamy w Noa Clinic, nowoczesnej klinice chirurgii i medycyny estetycznej. Poznaj naszą ofertę z zakresu kosmetologii.

Więcej

Co nas wyróżnia?

Nasza wiedza, kompetencje, umiejętności i nowoczesne wyposażenie, spotykają się z możliwościami ciała pacjenta w optymalnym punkcie podczas zabiegu. Z pomocą wiedzy i zaangażowania zarówno naszych specjalistów jak również pacjenta, wspólnie możemy osiągnąć więcej.

Zabiegi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wywiad z lekarzem

Fibryna

Przełom w dziedzinie odmładzania. Zabieg oparty na działaniu komórek macierzystych. Głębokie odżywienie i regeneracja skóry.

Czytaj więcej
Badania wstępne

Osocze bogatopłytkowe

Biostymulacja pracy komórek krwiopochodnym preparatem. Dzięki pobudzeniu procesów regeneracyjnych można uzyskać skuteczne odmłodzenie i poprawę elastyczności skóry.

Czytaj więcej
Badania wstępne

Botulina

Możliwość wygładzenia partii twarzy. Zabieg powodujący rzadsze napinanie się skóry i likwidujący zmarszczki mimiczne.

Czytaj więcej
Wywiad z lekarzem

Kwas hialuronowy

Gwarancja wypoczętej skóry. Regeneracja kwasem hialuronowym. Remodeling włókien kolagenowych i wygładzenie zmarszczek.

Czytaj więcej
Badania wstępne

Mezoterapia mikroigłowa

Intensywna przebudowa skóry. Redukcja zmarszczek i przebarwień. Odpowiednia dla każdego typu skóry.

Czytaj więcej
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Przed zabiegiem

Przed każdym zabiegiem należy zadbać o dobry stan organizmu, warto odstawić wszelkie używki, a tego samego dnia odradza się korzystanie z sauny i gorących kąpieli. Należy wstrzymać się też od wzmożonej aktywności fizycznej. By uniknąć odczuwania bólu, w przypadku zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego lub fibryny, przed wizytą pacjent może przyjąć od 1 do 2 tabletek paracetamolu (1-2 x 500 mg). Około godzinę przed przeprowadzeniem zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego lub botuliny na miejsca, w które podany zostanie kwas hialuronowy, nakłada się znieczulający krem.

Warto wspomnieć, że zabiegi nie są polecane kobietom w ciąży oraz w okresie karmienia piersią, a także osobom cierpiącym na choroby ogólnoustrojowe, nowotworowe i cukrzycę.

Cennik

NOA Clinic to zespół specjalistów, których oprócz wiedzy, kompetencji i umiejętności wyróżnia profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Zadbamy o wewnętrzne, jak i zewnętrzne piękno i dobre samopoczucie. Nasza szeroka oferta zabiegów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zabieg Cena *
BOTULINA od 200 zł
Zmarszczki palacza od 200 zł
Podniesienie kącików ust od 200 zł
Podniesienie powiek od 200 zł
Kurze łapki od 400 zł
Lwia zmarszczka od 400 zł
Zmarszczki poprzeczne czoła od 400 zł
Dekolt od 600 zł
KWAS HIALURONOWY
1 ampułka od 800 zł
Powiększanie ust od 1000 zł
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
1 ampułka 650 zł
2 ampułki 1100 zł
3 ampułki 1500 zł
FIBRYNA
1 ampułka 650 zł
2 ampułki 1100 zł
3 ampułki 1500 zł
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Koktajle witaminowe Od 350 zł

*Przedstawione ceny dotyczą pojedynczych usług. W przypadku łączenia zabiegów, cena ustalana jest indywidualnie.

Od skorzystania z zabiegu dzieli Cię jeden krok.

Masz więcej pytań? Jesteś zdecydowany na zabieg? Wystarczy, że zostawisz nam swój numer lub adres e-mail. Oddzwonimy i umówimy się na konsultację.


Konsultacje

Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na konsultację.

Kontakt

    Płatność za zabiegi:
  • gotówką;
  • kartą;
  • Przelewem na konto: 59 1440 1390 0000 0000 1433 9183;

Witamy w Noa Clinic. Oferujemy kompleksową ofertę zabiegów chirurgicznych, profesjonalny zespół, sprzęt najnowszej generacji.


Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie profesjonalnie wyposażone sale operacyjne oraz cztery komfortowe pokoje dla pacjentów. Przed i po zabiegu mogą Państwo wypocząć w klimatyzowanych pokojach, pozostając pod opieką naszych specjalistów przez cały okres rekonwalescencji.


tel. 71 772 42 70 office@noaclinic.pl
ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław
www.noaclinic.pl

Fibryna bogatopłytkowa

Odkryj swój sposób na odmłodzenie skóry!

Opis zabiegu:

Fibryna bogatopłytkowa posiada trójwymiarową strukturę, dzięki której płytki krwi są dłużej stymulowane do uwalniania czynników wzrostu i powodują migrację komórek macierzystych do miejsca podania. W ten sposób przyczynia się ona do naturalnej regeneracji skóry.

Zabieg podzielony jest na 3 etapy.
Pierwszy etap polega na pobraniu krwi z żyły pacjenta w zgięciu łokciowym. Pobierana jest jedna lub dwie probówki krwi, po 9 ml każda. Następnie krew zostaje poddana odwirowaniu w specjalistycznej wirówce, dzięki której uzyskuje się osocze. Na koniec podawane jest ono iniekcyjnie do tkanki skórnej.

Efekty zabiegu:

Efekty są widoczne już około 2-3 tygodnie po pierwszym zabiegu. Uzyskiwane rezultaty to przede wszystkim wygładzenie zmarszczek, poprawa gęstości i elastyczności skóry, ujednolicenie jej kolorytu, a także remodeling włókien kolagenowych. Przekłada się to na niwelowanie "kurzych łapek" czy wygładzenie bruzd.
Aby utrzymać skuteczny efekt regeneracji skóry, zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu:

3 etapy, łącznie ok. 50 minut.

Umów wizytę

Osocze bogatopłytkowe

Pozwól skórze na naturalną regenerację!

Opis zabiegu:

Wprowadzenie osocza bogatopłytkowego pod skórę uwalnia duże stężenia czynników wzrostu, dzięki czemu tkanki odbudowują się w naturalny sposób.

Zabieg podzielony jest na 3 etapy.
Pierwszy etap polega na pobraniu krwi z żyły pacjenta w zgięciu łokciowym. Pobierana jest jedna lub dwie probówki krwi, po 8 ml każda. Następnie krew zostaje poddana odwirowaniu w specjalistycznej wirówce, dzięki której uzyskuje się osocze. Ostatnim etapem jest podanie osocza iniekcyjnie do tkanki skórnej.

Efekty zabiegu:

Efekty są widoczne już około 2-3 tygodnie po pierwszym zabiegu. Osocze bogatopłytkowe może jednocześnie wpłynąć na kilka części ciała, pomagając w uzyskaniu młodszego wyglądu m.in. na twarzy, szyi, dłoniach czy dekolcie. Zabieg sprawia, że skóra nabiera blasku, a zmarszczki stają się niewidoczne. Pomaga też zatrzymać łysienie typu męskiego.
Aby utrzymać skuteczny efekt regeneracji skóry, zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu:

3 etapy, łącznie ok. 50 minut.

Umów wizytę

Botulina

Zniweluj zmarszczki sprawdzonym sposobem!

Opis zabiegu:

Toksyna botulinowa stosowana jest do walki ze zmarszczkami - najczęściej poleca się ją osobom, chcącym pożegnać się z "kurzymi łapkami" i zmarszczkami mimicznymi. Wypełnia je, sprawiając jednocześnie, że bruzda nie pogłębia się.
Podczas zabiegu botulinę wstrzykuje się pod skórę cienką igłą. Dzięki wcześniejszemu zastosowaniu kremu ze środkiem znieczulającym, iniekcja przebiega bezboleśnie, a ślady po ukłuciach są niemal niezauważalne.

Efekty zabiegu:

Efekty zazwyczaj nie są widoczne od razu po zabiegu - na pełne rezultaty należy poczekać od 3 do 10 dni. Warto też zaznaczyć, że jednorazowy zabieg nie jest gwarancją stałego efektu. W zależności od predyspozycji skóry pacjenta, podawanie toksyny botulinowej należy powtarzać co około 6 miesięcy.

Czas trwania zabiegu:

Ok. 15 minut.

Umów wizytę

Kwas hialuronowy

Uzupełnij niedobory w bezpieczny sposób!

Opis zabiegu:

Z wiekiem w skórze zaczyna ubywać naturalnie występującego kwasu hialuronowego. Chcąc więc utrzymać jej zdrowy wygląd, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązanie, jakim jest podanie kwasu w miejsca, gdzie zauważalny jest jego niedobór. Preparat można stosować także w celu przyspieszenia gojenia ran. Dzięki zastosowaniu kremu z preparatem znieczulającym nakłucia są bezbolesne, a zabieg przebiega szybko.

Efekty zabiegu:

Na efekty zabiegu nie trzeba czekać długo - widoczne będą zaraz po jego zakończeniu, jednak pełny rezultat zauważymy dopiero po 2-3 dniach. Chcąc utrzymać poziom wypełnienia kwasem na stałym poziomie i uniknąć jego widocznych niedoborów, należy powtórzyć zabieg około 12 miesięcy od poprzedniego wykonania.

Czas trwania zabiegu:

Ok. 60 minut.

Umów wizytę

Mezoterapia mikroigłowa

Pobudź skórę do pięknego wyglądu!

Opis zabiegu:

Podczas zabiegu dokonuje się mikronakłuć skóry. W ten sposób włókna kolagenu i elastyny pobudzane są do intensywnej pracy, dzięki czemu wzmacniają się i czynią skórę zdrowszą, nadając jej piękniejszy wygląd. Dzięki nakłuciom, użyte w czasie zabiegu substancje odżywcze przyswajają się z łatwością, docierając do najgłębszych tkanek.

Efekty zabiegu:

Zabieg regeneruje skórę, spłyca zmarszczki, poprawia kontur twarzy i redukuje blizny. Skóra poddana mezoterapii mikroigłowej zyskuje zdrowszy wygląd, staje się elastyczna, a procesy naprawcze skóry działają ze wzmocnioną siłą. Dla najlepszych efektów zaleca się wykonanie 3-4 serii zabiegów w 3-tygodniowych odstępach.

Czas trwania zabiegu:

Ok. 60 minut.

Umów wizytę